Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem voltunk még együtt...

Miért nem voltunk még együtt (úgy)?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, ő 21 én 19. Mindketten még soha nem csináltuk, gondolom emiatt nem mer egyikünk sem kezdeményezni. Kérdeztem, hogy akar e, azt mondta hogy nem olyan fontos neki + még éretlenek vagyunk ehhez. Ez tuti kamu, mert éreztem, hogy amikor pl megölel akkor "ott izé." Kezdek ebbe belebetegedni, folyamatosan AZ jár az agyamban, mégsem merek lépni... félek, hogy nem akar és nem tudom mit csináljak, nagyon gátlásos vagyok. Szeretjük egymást pedig. Komolyan nagyon rossz érzés, nem normális ez a kapcsolat szerintem. Már arra is gondoltam, hogy keresek valakit a neten azért, hogy... tudjátok. Azért itt írom a témát, mert máshol elviccelnék. Lehet itt is, de szerintem nem.


19/L


2016. febr. 9. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hú, hát ezt a helyzetet nagyon át tudom érezni, igaz az én párom vallásos volt, és 2 évig voltunk együtt, egyszer se feküdtünk le. Pedig ő is maszturbált néha, tudom, èn meg teljesen kész voltam a kapcsolat végére már. Mi aztán szakítottunk, mert szerinte túlságosan a szexen járt az agyam ( mi 20 felettiek vagyunk).

Szerintem ez igenis , hogy nagyon hozzátartozik egy kapcsolathoz, és ha nincs meg az egyetértés... Szerintem nagyon komolyan és őszintén ülj le vele beszélni erről, hogy te ezt igényled és kell neked. És mondd neki, hogy érzed, hogy ő is beidul, felnőttek vagytok, mi lenne enben az éretlenség ha szeretitek egymást, meg mindkettőtöknek van igénye rá.... Ha pedig neko ez nem elég fontos, gondolkodj el a szakitáson, mert ez már most is frusztrál téged, később csak még jobban fog

2016. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!