Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehet valaki egy...

Szerintetek lehet valaki egy sztárba szerelmes? Nektek erről mi a VÉLEMÉNYETEK?

Figyelt kérdés
Egy tizenéves lány vagyok. Éreztem már szerelmet "elérhető" ember iránt is, tényleg szerelmes voltam belé, de elmúlt... Most viszont több mint egy éve úgy érzem többet érzek egy énekes iránt. Imádom a személyiségét, és tudom, hogy mivel személyesen ismerem, ezért nem tudok mindent róla, de állandóan csak rá gondolok, ha meglátom a TV-ben állandóan mosolygok, jönnek a "pillangók a hasban." Tényleg nagyon szeretem, és jelenleg nincs senki, aki eltudná feledtetni velem.

2016. febr. 15. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A sztár is ember, ha meg ismered személyesen akkor érthető az érzés. Akkor lenne gáz ha csak TV-ből ismernéd és úgy szereted. Vegyél magadon bátorságot és mond el neki ha nincs barátnője.
2016. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"mivel személyesen ismerem"

Mivel NEM személyesen ismered...

innen kezdve fölösleges vágyakozni.

2016. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, elírtam. Azt akartam írni, "mivel személyesen nem ismerem." Sorry
2016. febr. 16. 15:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem személyesen. De köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 16. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen... tini vágyakozás.

Addig nincs vele baj, amíg el nem hatalmasodik.

Tudod, a TE szerelmed ott van a közeledben.

Nem az interneten, nem a tv-ben és nem a színházban (régen az volt a divat).

Ott van melletted. És sajnos nem is olyan csinos, és nem is olyan férfias, mint ez a sztár... de téged szeret. Csak téged.

2016. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
En is ilyen vagyok bar en sajnos csak sztarokba szeretek bele..:/ 19/L
2016. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Sztem, ha hiszel benne, semmi sem lehetetlen!
2016. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezen mindenki átesik úgy hatszor-hétszer életében... (Jó esetben mindegyik még 14 éves kora előtt.)
2016. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kép ami az említett személyről a fejedben van idealizált. Nagy valószínűséggel a valós embernek köze sincs ahhoz, mint amilyennek elképzeled őt. Szerintem inkább szerelmes vagy a szerelembe.
2016. márc. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!