Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szorongok folyamatosan?

Miért szorongok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nem szeretek senkivel beszélgetni, már szinte normálisnak tartom, hogy mindig van bennem valami feszültség.
2016. febr. 16. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős, én is szinte folyamatosan feszült vagyok, mondhatni már hozzá szoktam és egyfajta nyugodt feszültségként élem meg, kifejezetten meglepődök magamon amikor képes vagyok nyugodt lenni és amikor ez a fajta felismerés megtörténik, hogy jéé most nyugodt vagyok akkor ismét vissza tér a feszültség.

Régebben talán rosszabb volt mostanra mondhatni stabilizálódott és nem szokott nagyon olyan helyzet lenni ami feszültebbé tenne, így kifejezetten nyugodt embernek tűnök a külvilág szempontjából.


Az pedig ,hogy nem szeretsz senkivel se beszélgetni azt is megértem , sokszor feleslegesnek érzem ,hogy beszélgessek, lemerít, sokszor felszínes, nincs hozzá kedvem inkább maradok csöndben, bár néha nekem is kell ,hogy beszélgessek egy idő után már túlsók minden gyülemlik fel bennem vagy pedig már hiányzik valami más emberi lény akivel jó lenne beszélgetni.

2016. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el dili dokihoz mert nem lesz jó vége..
2016. febr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!