Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek egyéniség?!

Hogyan legyek egyéniség?!

Figyelt kérdés
olyan sorozatgyártmánynak érem magam, és ezen változtatni akarok, de nem tudom hogyan!, tudnátok segíteni ebben?!

2016. febr. 17. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
azt szeretném, hogy az emberek észrevegyenek, és füzzenek a kinézetem / viselkedésemhez valamit, ugy érzem, hogy nincsen semmi stílusom!
2016. febr. 17. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szeretsz. Utána mi fog alakulni
2016. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak legyél önmagad! Olyanból nincs mégegy. Így egyedi és egyéni tudnál lenni. Hát hogy mindig a saját véleményed mondod, amit végig gondoltál saját következtetéseid mentén, amikor kérdeznek. És ne akarj egy sémához, sablonhoz igazodni, hanem csak olyat vegyél föl és meg, ruhát, amiben jól érzed magad, és ha ízléses ruhadarab, és más meg beszól miatta, akkor hagyjad figyelmen kívül, nem kell foglalkozni veled. Hát kb annyi a lényeg, hogy ne akarj másoknak megfelelni, mindenkinek úgysem tudsz, úgyhogy elég csak magadnak, és fogadd el magad, és így majd jól tudod érezni magadat a bőrödben. Meg hát ne hagyd, hogy befolyásoljanak, pl ha mutatnak egy zenét, és ők leszólják, de neked tetszik, vagy éppen te mutatod nekik azt az adott zenét, és leszólják, akkor te még nyugodtan megmondhatod szerintem, hogy neked tetszik akkor is, attól függetlenül, hogy ők mit gondolnak. De nem kell mindennél direkt szembemenni, meg ellenkezni, mert a saját véleményed simán egyezhet mások véleményével, ami meg amúgy azt jelenti, hogy jó a társaságod, mert magadhoz hasonlóakat találtál, akik nem bántanak, meg amúgy nem vetnek meg a véleményed miatt, hogyha az övéktől amúgy eltérő, hanem kedvesen fordulnak hozzád, és ők is elfogadnak. Szóval hogyha egyezik a vélemény, az sem baj, csak legyél mindig őszinte, és vállald fel, amilyen vagy, kivéve, ha megsértenél vele valakit, mert pl kérdezi valamiről a véleményed, és szerinted nagyon béna, akkor szerintem ne azt mondd meg neki ,hanem azt pl, hogy neked nem tetszik annyira, v szerinted nem annyira jó. És ennyi ez kb szerintem, meg h nem kell a divatot követni, mert hát azt minek.
2016. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!