Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha úgy érzem hogy nagyobb...

Ha úgy érzem hogy nagyobb egyéniség vagyok mindenkinél akkor az úgy is van vagy mindenki ezt érzi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki önálló egyéniség, senki sem lehet nagyobb egyéniség valaki másnál, max. tehetségesebb valamiben, de az nem az egyéniségével van összefüggésben. Senkinek sem szabadna másoknál felsőbbrendűnek hinnie magát.
2015. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki érzi úgy, de sokan hajlandók lesznek úgy csinálni, különösen, ha anyagi érdekük is fűződik hozzá.
2015. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
A világ legfontosabb embere én vagyok! Belölem csak egy van. Másbol sok! (Sajnos plágium!)
2015. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem is ismersz mindenkit
2015. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Seafalcon válasza:
A te világodban te vagy, az enyémben én vagyok. Mindenki a saját világában az!
2015. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem igy ertettem :)

Hanem ha mondjuk ugy erzem hogy ha egy tarsasagban vagyok akkor pl nekem vannak a legemlekezetesebb beszolasaim

Akkor ez igy is van vagy mindenku ezt erzi sajat magarol?:d

2015. jan. 3. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtisztább az lesz, ha megkérdezed a társaság többi tagját, mit gondolnak ők. Szerintem meg fogsz lepődni, mennyire tartják emlékezetesnek a beszólásaidat. Egyébként nem mindegy? Miért akarsz ennyire az übergyerek lenni valahol?
2015. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
Mit kompenzálsz ennyire?
2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy valaki érzi magán, de az hogy ilyen kérdést ide felteszel... nekem ebből az jön le hogy csak az egod van nagyranőve, és még itt is azt akarod megerősíten, hogy te milyen nagymenő vagy.
2015. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor teeee.... bekepzelt vaagy! tada...
2015. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!