Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Évek óta folyamatosan csak...

Évek óta folyamatosan csak ver az élet, mégis hogyan lehet így élni tovább?

Figyelt kérdés

Sorozatosan csak a rossz dolgok történnek, hol kisebb, hol nagyobb rossz, sorban egymás után. Ha az egyik probléma elmúlik, egyből felmerül egy másik. Így én már nem tudok egy boldog, életvidám ember lenni mint kiskoromban, amikor még semmi gondom nem volt. És nem is tudom hogyan lehetne rendbehozni az életemet, amikor egy nulla vagyok.

Mit gondolnátok valakiről, aki ezek miatt a körülmények miatt öngyilkos lesz?


2016. febr. 18. 11:13
 1/3 Molyember ***** válasza:
Azt, hogy meghalt. Kár érte, de mindenki meghal egyszer, ő talán kissé elsiette. A problémák jönnek, mennek, ilyen az élet, nem tudsz rajta változtatni. A hozzáállásodon viszont tudsz, csak az nehéz. Az öngyilkosság gondolata kényelmes, de nagy ára van, és egyáltalán nem könnyű.
2016. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehezen, főleg,ha nincs melletted egy szerető, támogató társ. 2 ember van, akit megerősítenek a nehézségek és akit kiborít. Téged kiborít, mert nem tudsz túllépni a nehézségeken, hanem gyötrődsz rajtuk.

Valahogy meg kellene próbálni nem a problémákra gondolni, az majd mindenkinek van. Én születésem óta nyomorék vagyok, elég nehéz sorsot mért rám az élet, plusz szülőm is kikészített idegileg. Öngyilkos is akartam lenni. De rájöttem, hogy a lelkemben a szeretet erősebb, mint a gonosz szelleme, ami a rosszat okozza sok esetben és próbálom minél hamarabb túllépni a rossz dolgokon és a pozitív dolgokra törekszem, ami kedvet ad, erőt. Neked is ezt tanácsolom, ne gyötörd magad,mert nehézségeid vannak, csináld az ami örömmel tölt el, találj barátot aki támogat.

2016. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy-két példát írnál a rossz dolgok közül?
2016. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!