Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben vagy jó, tehetséges?...

Miben vagy jó, tehetséges? Mihez keztdél vele?

Figyelt kérdés
Őszintén írhatsz, bármennyi jót magadról, úgysem tudjuk, ki vagy:-).
2010. márc. 31. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

azjo. *-*

joltudok rajzolni es imadok is. elso anime-manga rajzom nagyon joo lett.(tetovalos batyjam monta :) es nemcsak azert h jot mondjon) szoval tetovalo muvesz akarok lenni *___* ez az almom. hat kb. ennyi jah meg gitarozni is tudok. :) csak most nincs itton 1 db se. :S

2010. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12\L
2010. ápr. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Nagyon jó nyelvérzékem van,és ezt nem egoizmusból mondom.:) Németet és angolt egyaránt beszélek és mind a kettőből dicséretes vagyok.Stewardess szeretnék lenni,vagy idegenvezető.Nyelvi tagozatra szeretnék menni :).

13/L

2010. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fotózás, és rajzolás...fekete-fehér képek, grafika. Legalábbis ezt mondják. Ha tényelg így lenne, akkor tudnék róla énis :D
2010. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én jól énekelek,legalábbis nekem eddig sokan mondták :)

A szüleim is barátaim,énektanárnőm.:D

jártam is énekelni 2 évet egy tanárnőhöz,de aztán abbahagytam,mert sokan kiléptek abból a kórusból.Én mindvégig rendszeresen jártam,mert szeretek énekelni,és szeretném ha énekes lenne belőlem :)

Ezért úgy döntöttem,hogy vagy idén,vagy majd jövőre jelentkezek a megasztárra,és majd meglátjuk mi lesz :)

-Liza-

2010. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!