Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan folytassam tovább?

Hogyan folytassam tovább?

Figyelt kérdés
Nincs volt mit csináljak egész eddigi életemben. Unatkozok napról napra, járok iskolába, számitógépezek az egész szabadidőmben 1-2x elmegyek focizni, tanulni rühellek, nincsenek barátaim, se barátnőm, nincs életcélom, nincs semmim a családomon kivül. Nincsenek a falumban szórakozási lehetőségek, a város innen van kb 30km. Szerintem olyan ronda vagyok hogy még én is fosnék a fejemre, fosok is. Nincs miről beszéljek valakivel, nincs múltam, nincs életem.

2016. febr. 22. 01:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kitalálom 14-16 éves, az egész világot ismerő, depressziós fiatal vagy, egyedül vagy és senki sem ért meg.


Te és 74 milliárd másik ember is érzett már így.


Sajnálom a dolgot, de majd kinövöd, hidd el!

Most biztos azt fogod mondani, hogy huff-puff de ez más én utálok élni nekem olyan gané, meg olyan rossz, meg szörnyű, és igen, elhiszem, ezen MINDENKI átesik, nem tudsz mit kezdeni vele, majd elmúlik.

2016. febr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!