Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik személyiség a legjobb?

Melyik személyiség a legjobb?

Figyelt kérdés
az a baj ,hogy nem találom magam.. én eredetileg vicces jó kedvű lány vagyok de sajnos túl kedves ezért valakikkel szemben elvesztem a tiszteletet. legyek inkább egy kicsit komolyabb? legyek csöndes vicces varázslatos, mutassam ki az érzéseimet vagy nem? léccives segítsetek mert nagyon el vagyok veszve.
2010. ápr. 1. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Légy önmagad!(de azért figyelj oda a hejesírásra is)
2010. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bármi csak ne írj így...
2010. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A helyesírásod szörnyű.. légy önmagad, gondolom úgy érzed jól magad, ha meg nem akkor néhány dolgon változtass, ami miatt így érzed magad, de ne túl sokat csak annyit, hogy helyrehozd ami "el van cseszve" vagy amivel eléred amit szeretnél :)
2010. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legfontosabb, hogy ne másnak akarj megfelelni, mert akkor csak boldogtalan leszel. Tedd (és mondd) mindig azt, ami szerinted helyes, és ne mondd senkinek sem azt, amit hallani szeretne tőled, csak ha te is úgy gondolod. Nekem amúgy tetszik, amit leírtál ("csöndes vicces varázslatos"), jól hangzik, ne változtass rajta sztem.


(Megjegyzés: ez jó, rossz a "hejesírása"... Egyáltalán mi benne a hiba? A "léccives"? Én konkrétan csak lemaradt vesszőket vélek felfedezni, semmi mást. A "léccives" pedig úgy hiba, mint a "sztem", vagyis szleng féle és nem véletlen elírás vagy tudatlan idiotizmus. Valahol láttam olyat, hogy "inyegció", na az... az... ááááá!!!)

2010. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen is légy, úgysem lehetsz mindenki esete. Magadnak igyekezz megfelelni.
2010. ápr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemtom de kb. velem is ez a helyzet en probalok olyan lenni mint amilyen vagyok meg olyan is ami maoknakis jo. ( XD ) kicsit furcsa de neha beval.
2010. ápr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

helló

szerintem a legjobb személyiség a "tökéletes", aki mindig, minden esetben felelősen és igazságosan tud dönteni, fel tudja mérni tetteinek, szavainak súlyát még mielőtt megtenné őket. Ezek a dolgok a tulajdonságodra vezethetők vissza, amiben törekedhetsz arra, hogy mindenkinek, és mindenhol megfelelj, de szerintem amire a többiek gondolnak az, hogy saját ízlésednek felelj meg, és aszerint élj, de ebben én is egyetértek.


A kérdésedhez írt kommentárodra a válaszom a következő.


"az a baj ,hogy nem találom magam.. én eredetileg vicces jó kedvű lány vagyok de sajnos túl kedves ezért valakikkel szemben elvesztem a tiszteletet. legyek inkább egy kicsit komolyabb?"


Igen legyél komolyabb, mégpedig olyan formában, hogyha bármi sérelem ér, illetve úgy érzed valaki kihasznál a kedvességed miatt, említsd meg neki, állj ki magadért, és hidd el nekem tisztelni fog egy idő után. De magadban soha ne tartsd, mert az rosszra vezethet.


Nem vagy elveszve higgy nekem, csak cselekedj mindig helyesen és igazságosan, azok vannak elveszve, akik nem ezt teszik...

üdv

25/F

2010. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
wooow! köszönöm :)
2010. ápr. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!