Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm egy beteg...

A legjobb barátnőm egy beteg személyiség, egoista de nincs n mire, okosnak hiszi magát mert mérnök korrepetálja matekbólde 2 es belőle, engem meg folyton sárba tipor mert négyes vagyok. Szóval lehet hogy irigy?

Figyelt kérdés
Mert már kikészít.
2008. okt. 1. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet a legjobb barátnőd, ha kikészülsz tőle??? Ha zavar amit csinál, beszéld meg vele. Milyen barátság az, amiben irígykedik az egyik a másikára??!!
2008. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa, hogy a legjobb barátnődnek nevezed, és emellett így írsz róla... Nem kötelező kibírnod, ha nem jöttök ki egymással, akkor lehet hogy nem is vagytok annyira jó barátnők. És igaza van az előttem szólónak, ha ő is annyira jó barátnőnek tartana Téged nem irigykedne... Szerintem keress más barátokat.
2008. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy meg kellene értetni vele, hogy az a dolga, hogy fejlődjön, a többi csak időtöltés (időpazarlás?). Aki csak tölti az idejét, az hiába él, hihetetlen, nem? No és hogy aki nem ad, az kitől kapna? Esetleg: akar "még" valaki matematikusnak menni? :) "Csak" ilyen "apró" gondok vannak a mentalitásával --- szerintem.
2008. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt iylen legjobb barátnőm:D Kisírta matekdoga közben, h a füzet alapján csinálhassa a feladatokat.... és még így is ő volt az okos ügyes a kis szar kettesével.. sztem felejtsd el.. találjon magának mást, akit a sárba tiporhat...
2012. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!