Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológus tud segíteni?

Pszichológus tud segíteni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre rosszabbul vagyok, mindennapos feszültségek, stressz, rossz közérzet, talán Bipoláris zavarom is van utána néztem ennek a tüneteinek és minden igaz rám, itthon ülős lettem, nem megyek el szórakozni, nincs kedvem semmihez,de valamikor nagyon jó kedvű vagyok, barátnőm nincs, barátaim se sok, suliba zárkózott vagyok, néha úgy érzem, hogy semmi értelme az életemnek, félek elmenni szakemberhez,de lehet ez lenne a megoldás. szüleimnek nem merem elmondani mi nyomaszt és azt se hogy szakember segítségét szeretném kérni, nem tudom mit csináljak?

2016. márc. 3. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress építő klubokat , önvédelmet tanulj sportolj mtb-ozz . Fejlesztő alkotó szerelő tevékenység is hasznos. A szakember ráér .
2016. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Biztos tud segíteni a pszichológus. Ha tudod saját zsebből fizetni akkor hagyd ki a szüleidet ebből, ha viszont nincs pénzed akkor kénytelen leszel elmondani nekik. Van iskola pszichológus is az ingyen van, bár az én véleményem szerint maszekhoz jobb menni.
2016. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne hagyd ki a szüleidet.

Velük kezd az elbeszélgetést.Ha nem értenek meg vagy nem segítőkészek,akkor menj tovább!

F40+

2016. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az a baj hogy kiröhögnek, nem foglalkoznak velem

hol tudok keresni pszichológust? vagy előtte menjek dokihoz és ő ajánl?

tényleg semmi nem jön össze nekem, tanulás, magánélet

2016. márc. 3. 17:14
 5/9 anonim válasza:

A háziorvos is tud beutalót adni pszichológushoz.

Vagy iskola pszichológus.

Vagy maszek pszichológus.(bár ez fizetős)

2016. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban bipoláris vagy esetleg,akkor pszichiáterre lenne szükséged.Amúgy is azt ajánlanám mert szükség esetén gyógyszert is írhat fel!
2016. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor háziorvos? félek hülyének fog nézni
2016. márc. 3. 18:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Haverok is hívnak bulizni. De nem akarok ki mozdulni rossz a kedvem egésznap
2016. márc. 4. 17:07
 9/9 anonim válasza:

A pszichológus is ki fog röhögni. Én csak tudom; engem is kiröhögtek a g**ibe. Nem különb egyik sem. Csak teszi a szépet, hogy elrakja a betevőre valót, miközben ebből fogja írni a legközelebbi lélektani regényét, de vad, visító röhögések közepette.


Üdv a világomban

2016. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!