Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hagyjam abba önmagam...

Hogy hagyjam abba önmagam vagdosását?

Figyelt kérdés

Azért írok ide, mert már nincs kihez fordulnom.


kb. fél éve csinálom, és nemrég rádöbbentem, hogy majdhogynem függő lettem. Ha nem okozok magamnak fájdalmat 3-4 napig, csak azon jár az eszem, hogy szertebasszam a karom.


Van valami ötletetek, hogy mit csináljak?

(trollok kíméljelenek, könyörgöm)


16F



2016. márc. 4. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagdosod magadat, mert a fájdalom endorfint termel, amitől boldog leszel. Hagyd abba a vagdosást, és emeld más módon az endorfin szinted.


Űzz pl. adrenalin sportokat, egyél csípős ételeket, csokoládét, tartózkodj sokat a napon, márha süt. Ezenkívül van még egy csomó alternatíva, csak körül kell nézni az interneten.

2016. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Keress egy jó dilidokit,majd HA rendbe tett agyilag,akkor egy MILF barátnőt.


Akárhogy is,ne ide írogass,mert ez szánalmas!

2016. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az elsőnek van igaza. Meg hát ha nem tudsz egyből leszokni, akkor próbáld meg egyre ritkábban csinálni. Uhh még jó hogy én nem lettem függő, elég szar lehet... Sok sikert, remélem idővel sikerül leszoknod!:)
2016. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen orvos segítségét kérni.

Ha köhög valaki akkor egyértelmű, nem tudom ebben az esetben miért nem az.

2016. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Doki és gyógyszer. Azt nem tudom h 16 évesen gyermek vagy felnőtt pszichiátriára küldenének, de a felnőttre nehogy bemenj. Persze egyáltalán nem biztos h beküldenének.

Én amúgy annak idején a tenyeremet vagdostam, kevésbé feltűnő és szinte nyom nélkül pár nap alatt begyógyul.

2016. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze azért a mély vágásoknak marad nyoma.
2016. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elhatározod, hogy nem teszed és egyszerűen nem csinálod.
2016. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!