Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem ismerem önmagam, most mit...

Nem ismerem önmagam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

#önmagam #önismerés
2015. aug. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Állj oda a tükör elé, nyújtsd a kezed, és mondd, hogy "szia, XY vagyok", az XY helyére a saját nevedet behelyettesítve! Onnantól ismerni fogod magadat.
2015. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél mély levegőt és kérdezd meg ezt magadtól újra. Még egy mély levegő, aztán megint a kérdés. Ezt addig csinálod, amíg nem tudod a választ.
2015. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Töts időt magaddal, legyél csendben, olvass Bibliát, mert Isten megismerése elvezet ömagad megismeréséhez. De van egy nagyon jó könyv, ami olvasmányos, mégis nagyon okos, rengeteg információval, példákkal fűszerezve. Én azzal kezdtem az önismeretet. Ha érdekel, írj.
2015. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fogj egy lapot és egy tollat. Oszd két részre a lapot. Egyik oszlop: jó tulajdonságaim, másik:rossz tulajdonságaim. Sorold fel az összeset.
2015. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy oldalt a napokban, itt feiratkozhatsz hírlevélre is önismeret, önbizalom témában... sok alapgondolat van benne.

[link]

[link] /az-onbizalmunkat-is-befolyasolja-ahogy-a-multra-tekintunk/

2015. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ! Csak poénból kérdeztem de egészen meglepőttem hogy ilyen komoly válaszokat kaptam! Mégegyszer köszönöm!
2015. okt. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!