Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs kedvem semmihez?

Miért nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés
Nem akarok tanulni, már ha rágondolok is kb. hányinger fog el annyit tanultam mostanában. Étvágyam sincsen annyira, régebben befaltam szinte a fél hűtőt. A sorozatokat pár rész után megunom, filmeket a felénél vagy el sem kezdem szinte. Nincsen kedvem menni senkivel sehova, pedig sokszor hívnak. Mostanában még azene sem nyugtat meg, inkább felkavar bármit hallgatok zajnak érződik. Sorolhatnám még tövább de egy szó mint száz nem csinálok semmit. Van hogy csak állok a szoba közepén és nézek előre. Már van hogy 8 órakor lefekszem aludni mert úgysem csinálok semmit és alvással legalább telik az idő...

2016. márc. 6. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is szokott lenni ilyen szar kedve

van amikor élni sincs kedvem

2016. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!