Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sz@r az életem mit csinaljak?

Sz@r az életem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mindentől ideges leszek . Most is szuleim kérik h tanuljak jobban. Megvan eredménye 4,6 os átlag 2dicséretes 5. Mit kapok sz@rnak rám. Barátaim hátbadofnek 1tol 1 ig. 1 barátom van aki normális valamennyire azzal meg nem tudok beszélgetni mert elfoglalt. Anya apa igér csak de semmi . Osztályfőnök az meg minden rossz lépésemér beir. Nem tudom kifejezni hogy mit érzek és csak minden fel****** az agyam. Bocsi a szóhasználatért de ez most kihozta belőlem a mérgességet.
2016. márc. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj,ide senki nem "üdülni jön, hanem "szívni, szopni" . Kitartás aztán majd idővel lesz ez még ilyen se, vagy egy fokkal talán jobb :)
2016. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne félj. Én is már nagyon várom hogy végre évvége legyen és jövőre más iskolába menjek. Próbáld valahogy túlélni. Keress magadnak barátokat. (Én pl találtam magamnak olyat aki hasonló helyzetben van mint én)
2016. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!