Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szar az életem.

Zsofii98 kérdése:

Mit csináljak? Szar az életem.

Figyelt kérdés

Szóval, 7 éven keresztül piszkáltak az osztálytársaim a külsőmmel és a személyiségemmel kapcsolatban is. Minden nap megkaptam, hogy én vagyok a világ legrondább embere, undorító vagyok, erkölcstelen, közönséges, ízléstelen,stb. Aztán hogy miért nem szólalok meg. Nagyon csendes vagyok, szerintem az önbizalom hiány miatt, mert teljesen lerombolták és ha valakihez hozzá szóltam, kedvesen pl. légyszi kölcsön adod radírod? akkor olyan választ kaptam, hogy "nem akarom elkapni tőled a leprát" , "kérj mástól" stb.

Barátaim nem voltak, talán egy lány, de.vele se voltam nagyon nagy barátságba..mindig kibeszélt.

7.-be, tavasszal elegem lett. Nem bírtam tovább, minden nap sírva jöttem haza a suliból és már fizikailag is bántani akartak. Anyukám kitalálta, hogy ismételjek évet, mert ugye a tanulás sem ment jól, és elintézte, hogy ne kelljen be mennem. A nyár jól telt, edzőtáborba voltam, vívok. Ott szeretnek...

Eljött a szeptember. Új iskola. Az elején mindenki szeretett. Aztán elkezdtek megjegyzéseket tenni, nem vettem komolyan, azt hittem hülyéskednek. Aztán egyre komolyabb lett a helyzet. Megint benémultam és itt is ugyan úgy piszkáltak. Megkértem a szüleimet, hogy had legyek magántanuló. Elintézték. Most itthon vagyok, tanulgatok, de megőrülök. Társaságba akarok lenni, de ha visszamennék a suliba megint piszkálnának. Járok pszihológushoz és nem segít. Mit tegyek? Miért nem szeretnek? Amikor én mindenkivel rohadt kedves vagyok!? Segítség!!!!

14/L


2013. febr. 17. 14:23
 1/6 klgdrtz válasza:
Szia szerintem nem az a fontos hogy hány barátod van hanem hogy milyenek,ne akarj mindenkinek megfelelni mert az ugysem fog menni,az az ember még nem született meg!Sőt,ne foglalkozz azokkal az emberekkel akik leszolnak téged,nem érdemes ilyenek miatt bánkodnod,általában ők a legtökéletlenebbek mert mindig más hibáival vannak elfoglalva és nem érnek rá önmagukba nézni! Úgy hogy én a helyedben nem vágynék ezek társaságára,hisz meg sem érdemlik hogy foglalkozz velük,hidd el ha körül nézzel a világba,és nem szükülsz be ebbe a körbe hamar barátra fogsz lelni ,aki önmagadért szeret!!!!!!
2013. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Igazad van.:/:)
2013. febr. 17. 14:56
 3/6 klgdrtz válasza:
NINCS MIT :)
2013. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet érteni.Barmok. Nem tudom milyen vagy külsőre. Ha nem vagy szép, Istenem, arról te nem tehetsz. Ha szegények vagytok, és nem tudsz úgy, olyan divatosan öltözködni mint ők... akkor szánalmasak. Külső alapján ítélnek. A víváson szeretnek. Na ez azt jelenti, hogy téged lehet szeretni. Az fontos, hogy legyen az embernek önbizalma. Nekem se volt. De midig is szerettem volna, akárcsak egy tárgyról lenne szó. Nekem az önbizalom egy cél volt. A menőbb lányokkal barátkoztam, színjátszó körbe kezdtem járni, ami kinyitott. Hobbikat kerestem, és meg mertem szólalni. Ha kérsz visszaszólásokat, írj privátot,de csak ha nem szégyelled, mert csak 12 éves vagyok. És az önbizalom megvan nekem, bár nehezen tartom fönn, de fönntartom. Ma már nem vagyok az osztály nyomija, sőt! De ezért nem nézek le másokat. Próbálj olyanokkal barátkozni, akik külsőre is szimpatikusak, de ne az öltözködésüket nézd!!! Remélem érted mit próbáltam ezzel mondani. Talán segíthettem
2013. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Nagyon aranyos vagy!!! Igen, értem.:))))
2013. febr. 17. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Szeretek örömet okozni embereknek!! :)
2013. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!