Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor most en vagyok a buta,...

Akkor most en vagyok a buta, vagy csak a tobbiek kicsinyitenek le?

Figyelt kérdés

Regota kuzdom a problemaval, de csak nem mulik a baj. Az osztalytarsaim egyszeruen elkonyveltek strebernek es butanak, merthogy en "mindig" megtanulom az anyagot, de gyakorlatban mar nem vagyok olyan jo mint ok...


Ha en hibazok valamit az nevetes targya lesz rogton, de ha mas hibazik vagy nem tud valamit, akkor kuldjem mar el a hazit...


Vissahuzudo vagyok, olykor ugy erzem nincsenek is jogaim az osztalyban. Pszichologusnal is voltam mar, ott tanultam meg, hogy a kulcsszo TALAN az asszertivitas. Az is feltunk, hogy az onbizalomhiany egyenes jelei mutatkoznak rajtam. Amit meg megemlitenek, hogy ervelni nagyon nem tudok vitahelyzetben. Ez is csak rasegit, hogy hulyesegnek hangozzon a mondanivalom.


A kerdesem tehat, hogyan torjek ki ebbol a burokbol? Futni szeretek, de egyelore ketelyeim vannak a sport gyogyito erejeben is... Most pedig kellene az onbizalom is, mivel utolso evem a kozepsuliban es itt vannak az erettsegik.


Elore is koszonom a segitseget, es bocs az ekezetert!


2016. márc. 9. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A többiek kicsinyítenek téged le. Egyszerűen kötekednek veled. Szólj vissza nekik, ne hagyd magad!
2016. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo, de megis hogyan? Vitahelyzetben ervelni tenyleg nem tudok. Nem jut eszembe semmi olyan, mivel visszavaghatnek.
2016. márc. 9. 06:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Remenytelen eset vagyok...
2016. márc. 9. 06:39
 4/5 anonim válasza:
velem is pont igy volt...figyeld meg akik lekicsinyitenek ők miben mások mint te?? azaz van valami talentumuk,vagy miért vannak ennyire elbizva?
2016. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy miben mások? Talán abban, hogy nem 4 fal között élnek, mint én. Igen járok sportolni, de csak a közeli ismerős körömet tartom, ahol ráadásul egyetlen (úgymond) igaz barátom sincs.


Ennek alapján már könnyen ki tudnak figurázni, hogy se nője, se barátja, még szűz xy évesen, lassabban számol, nem jön rá kapásból a példákra, hülye mint a "főőd".... És még "stréber" is. Mert olyan nehéz 2x elolvasni egy logikus tananyagot, hogy csak én tudom azt megcsinálni... -_-


Szóval igen, nem ismernek, de azt hiszik, hogy tudják miért vagyok ilyen. Egyszerűen így neveltek és nehéz beilleszkednem máshová. Ki tudok jönni az emberekkel, HA(!!!) rásegítenek, és találok is barátokat könnyen, de egy idő után már idegesítővé válik, hogy "cseszegtetnek" azokkal a dolgokkal amikről nem is én tehetek. Hiába akarok tenni ellene, ha a környezetem visszautasít, a próbálkozásom pedig negatív tapasztalattal zárul.


Talán az a baj, hogy nem fogadom el magam... De változtatni akarok magamon, ezt hogyan csináljam?

2016. márc. 9. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!