Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítene? Hogy lehetnék...

Valaki segítene? Hogy lehetnék közvetlen, magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csendes vagyok, félek mások véleményétől, nehezen barátkozok és nyitok idegenek felé. A körülöttem levő emberek szinte mindig, mindenhez szólni tudnak nem félnek mások mit gondolnak, vagy hogy nem értékelik, nem lesz vicces amit mondanak. Én csak akkor vagyok nyitott, ha valaki ott van mellettem és csendesebb nálam, amúgy meg egyedül teljesen elveszek.  
2016. márc. 9. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Magadnak szeretnél megfelelni, vagy a környezetedben lévőknek?

Barátaid vannak? Ha igen, ezek szerint Ők ilyennek kedvelnek. A családod szeretné, hogy légy már egy kicsit nagyszájú?

2016. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magad miatt szeretnél megváltozni vagy azért mert mások ezt elvárják? Jól érzed magad így ahogy vagy?
2016. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!