Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek magabiztosabb?

Hogyan legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Megvannak a céljaim az életben kiskorom óta, ki vagyok magammal békülve, nem is ez lenne a probléma. A pb az, hogy lassan közeleg a középiskola, amit én idegen nyelven fogok kezdeni. Művészeti iskolába megyek. És eléggé bennem van a félelem, hogy nem fogok tudni érvényesülni, és nem szeretném ha az lenne, hogy "ő az az idióta magyar lány"..... Hogyan legyek magabiztosabba? Hogy lássák rajtam, hogy akarom, és hogy ki akarom magam fejezni...és persze ugyanakkor barátokat is szerezzek. L/14,5
2015. jan. 14. 19:48
 1/2 ArthurConanDoyle válasza:
Csak add önmagad. Nagyon kevesen tudják megjátszani magukat úgy, hogy hiteles legyen. :) Felesleges erőlködnöd, sokkal jobb, ha valaki természetes. A művészethez meg annyit, hogy szubjektív lehet, hogy elsőre nem találod meg a számításaid, de emiatt ne törj le próbálkozni kell.
2015. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy barátságos és önmagad,ha önmagad vagy fogják tudni h te ezt szereted és akarod.Hidj magadban.
2015. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!