Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerek és babagyülőlök! Miért...

Gyerek és babagyülőlök! Miért utáljátok a gyerekeket és a babákat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Hülye kérdést feltevők!

Miért tesztek fel hülye kérdéseket?

2016. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Én nem gyűlölöm őket, egyszerűen csak nem szeretem. Visszakérdeznék: miért alapvető elvárás, hogy mindenki szeresse őket? Nem valami különleges lényekről van szó, nem szentek, nem csodák, ugyanolyanok mint mindenki más, a világ legtermészetesebb dolga, a szaporodás eredményei és egyszer felnőnek majd. Ugyanúgy lehetnek szimpatikusak vagy unszimpatikusak mint a felnőttek. Sok ember mintha két külön fajként kezelné a gyerekeket és a felnőtteket. Pedig ugyanarról a személyről beszélünk.

Ami leginkább a taszít az a kultusz amit a gyerekvállalás, anyaság köré építettek. Rettentően morbid az egész.

2016. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

mert hangosak, mert mindenki állandóan velük foglalkozik, ha van kisbaba, másról nem is lehet beszélgetni. az unatkozó kisgyerekes anyukák szintén idegesítőek. sokat gonoszkodnak a kisgyerekek, múltkor füvet nyírtam, szomszéd kisgyerek állandóan rálépkedett a kábelre, lehetetlen így dolgozni... sírnak minden hülyeségért, nyavalyognak, követelőznek, hangoskodnak a buszon-villamoson, ja meg a kedvencem, amikor rugdossák a lábukkal akár a buszon a berendezést, vagy ha az anyja ölében ül, én meg velük szemben, akkor az én lábamat...

irritáló az egész úgy ahogy van....

2016. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kell szeretni őket.Én sem szeretem őket és nem is akarok.
2016. márc. 13. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Hangosak. Leállíthatatlanok. Kiszámíthatatlanok.

+1: nem tudsz olyan mézesmázosan szólni az anyucikájuknak, hogy az ne kapjon idegösszeomlást, ott helyben. Tényleg szörnyű merész dolog azt feltételezni, hogy valaki esetleg nem akarja, hogy az ő babucikája a székét rugdossa egész úton az édes kis, pirinyó lábacskáival.

2016. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem gyűlölöm őket. Miért tenném? Semmit sem ártottak nekem.

Az más kérdés, hogy nekem nem kell.

Úgy vagyok vele, mint a zsiráffal: szép, szép, de otthonra nem kellene.

2016. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Én se szeretem őket. Hangosak, fel van fordítva az egész hàz. Csak vendégségbe van itt. Rengeteg kacatot meg kell venni, sok lemondàs anyagilag is. Nekem nincs és kaptam már meg, hogy nekem könnyű, mert nem kell gondoskodni senkiről és így marad pénzem hobbira.

Pénteken is làttam egy 30- as anyukàt totàl szétcsúszva ( kócos haj, szellemileg fàradt, dekoncentràlt) rikàcsolt az Auchanba egy kislànnyal, hogy mit nem vesznek meg.

És ott van, hogy a gyerek szent, mindent lehet, tönkretehet mindent nem szólunk rà, az van amit akar, ettől kapok hülyét.

Nekem nem kell az biztos, nincs nyűglődés így.

2016. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gnoomage ***** válasza:
60%
Én csípem őket ha csendesek, bújósak és szeretetre éhesek.. olyankor jól esik velük játszani, de persze én vagyok az akinél mindig mindegyik sír, tépked mindent, böfizik amerre tud stb....
2016. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egy 1 éves kisfiú apukája vagyok. Ez a kis pimasz összedöntötte a teljes korábbi életemet, nyugalmamat. Olvasást, filmezést, mozizást, edzést, értelmes játékot, mindent száműzött az életünkből. Csak munka és babázás van, feleségem babázik nonstop. (Ok, szopi időben futok) Folyton takarítunk utána, és nem alszunk semmit.


Viszont amikor nevet, mosolyog rád, és bújik hozzád, hogy -apa, apa, minden rosszat eltöröl, és nem adnád ezt az életet semmiért! Nem kell a régi unalom vissza!


Nem hinném, hogy bárki gyűlölné a gyerekeket. Akinek ez az önfeladás teher, és emiatt nem akar gyereket, azt tökre megértem. Sokkal inkább, mint hogy utólag jöjjön rá, hogy mégsem erre vágyott.


Könyörgöm, ez egy kicsi ember, aki ha minden jól alakul, valszleg 90 éves koráig elél. Nem volna korrekt, ha az 1 éves kori állapota alapján ítélnénk meg őt.

2016. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Tökéletesen igaza van az utolsó válaszolónak: a gyerek egy kicsi ember, és ahhoz mérten is kell őt kezelni. Egy emberként, aki még ugyan nem úgy fogja fel a világot, mint felnőtt, tapasztaltabb társai, de ugyanolyan értelmes és megérdemli a tiszteletet, amit sokan nem adnak meg neki.


Azt nem tisztelet, hogy gügyögünk és alacsonyabb rendű lényként kezeljük, ez annak az idióta kultusznak a része, amit szintén az egyik régebbi hozzászóló említett.


Gyerekkoromban utáltam a kisbabákat, aztán felnőtt fejjel természetesen rájöttem, hogy nem is velük volt bajom, hanem a teljesen agyatlan és logikátlan kultusszal, amit köréjük teremtettek A FELNŐTTEK. Kiket is kéne akkor utálni...?

2016. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!