Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért van, hogy én nagyon...

Az miért van, hogy én nagyon helyes gyerek lehetnék ha akarnék?

Figyelt kérdés

De közben mégse merem magam kirittyenteni úgy, mint egy Don Huan, mert akkor mindenki engem néz és méreget, és közbe meg az önbizalmam nem túl jó és ilyenkor azt gondolom hogy: hátezmegmiakurväannyátnéz...

Ha úgy közlekedek utcán gyalog, hogy van bennem egy feles, akkor sokkal felszabadultabban vagyok, és minden szembejövő lány leáll velem beszélni.



2016. márc. 15. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Velem is ez van :( .De mondjuk én 18/F vagyok
2016. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elobb utobb ugy is kibontakozol. Gondolom tizeneves vagy. Nem kell aggodni az onbizalom majd noni fog evek mulva. Nalam is ez volt a helyzet bar en lany vagyok xD marmint nem mertem jobban oltozkodni es adni a kulsomre mert feltem a nyilvanossagtol es nem szeretek a figyelem kozpontjan lenni. Ink az a szurke eger vagyok. De mara mar mas a szitu xd Lenyeg ami lenyeg szerintem batran add onmagad nem lesz ebbol baj. Plusz ha fiu lennek es jo lenne a kulsom akkor nagy szeretettel ki is hasznalnam. Tudod nepszeruseg meg egyebek. A fiuknal ugy tudom ez magyon fontos tenyezo.
2016. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anyád Gibbonja :D válasza:

El kell hinni, hogy kva nagy ember vagy. Én is elhiszem magamról, aztán kész. Szerintem így kell hozzáállni, aztán aki cscska, meg méreget azt le kell szrni :D szerintem ez egy egészséges felfogás..

[link]

2016. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!