Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a helyes döntés abban az...

Mi a helyes döntés abban az esetben ha egy gyerek megtudja, hogy az apja megcsalja az anyját?

Figyelt kérdés
Kötelessége ezt elmondani az anyjának? Vagy mit kell ilyenkor tenni?
2015. nov. 29. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Semmi esetben sem az anyának szólni. Először az apával kell beszélnie.
2015. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindig a megcsaló féllel kell előbb beszèlni és megtudni a szándékait és a miérteket.
2015. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Egy gyerek nem kell, hogy beleszóljon a szülei kapcsolatába (különösen, ha még kiskorú, és át se látja a viszonyokat).

Ha jelzi az apjának, hogy tud a megcsalásról, könnyen "zsarolásnak" tűnhet a dolog. Szerintem egy házaspár életébe nem szabad beleavatkozni, bár a gyerek nyilván szeretné, ha az anyja tudna a dologról, ez érthető. De a beavatkozás rosszul sülhet el.

2015. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez elég szörnyű helyzet, és nagyon nehéz megfelelően kezelni. Először biztos az apával beszélnék, hogy egyáltalán jól látom-e a dolgokat, és megkérném, hogy próbálja Ő megoldani a kialakult helyzetet. De ha biztos hogy csalná, és tovább folytatná, akkor szólnék anyukámnak.
2015. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
19%
Zsarold meg apád, hogy adjon több zsebpénzt a hallgatásért. Én is ezt tettem négy éve, és még azóta se tud róla anya, hogy megcsalják. Nekem meg van iPhoneom, meg trendi cuccaim. Mindenki jól jár.
2015. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék ha szólna anyám, h megcsal a párom. Így fordított helyzetben sem tétlenkednék szólni.
2015. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagyok abban hogy megcsalja,akkor igen,szólnék.
2015. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze 3mas. Aztán majd a magadfajták csodálkoznak , hogy mindenki tud róla hogy félrekefél a párocskád csak te nem...és akkor mekkora hiszti lesz.
2015. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Felajánlanám a lehetőséget, hogy elmondja ő maga. Ha nem tenné meg, elmondanám én.
2015. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, ne kötelessége. Nem ő a szülője szülője, hanem fordítva: ős a szülője gyereke. Nem az ő felelőssége a szülei házassága.


Legjobb, ha ő maga kimarad az egészből. Ez két felnőtt dolga, nem a gyereké.


Ha nem bírod a feszkót, kiboríthatod a családi bilit, de ziher, hogy rajtad fog csattanni az egész - MINDKÉT felnőtt téged fog hibáztatni.

2015. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!