Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet stresszes helyzet...

Hogyan lehet stresszes helyzetben az érzelmeken felülmúlni?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkivel előfordult már, hogy valami hirtelen jött helyzetben leblokkol az agya és nem tud gondolkodni.

Tudom, hogy ez egy természetes ösztön, de ennek ellenére jó lenne valahogyan felülmúlni.



2016. márc. 17. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sehogy. Ezekkel a helyzetekkel mindig az a baj, hogy hirtelen és váratlanul jönnek. Tudom, miről beszélsz. Én a múltkor elmondtam bizalmasan valamit egy barátnőmnek, és később emberek előtt rákérdezett, annyira megijedtem és elszégyelltem magam, hogy csak bámultam rá, és a fejemet ingattam, hogy ne itt beszéljen róla. Rémes volt. Utána mindig rájössz, hogy ez egy semmi, és valszeg mindenki leszarta :D
2016. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem le lehet győzni a félelmet.Bárhol vagy próbálj

megnyugodni és összeszedni a gondolataidat.Persze igaz ez mind magától jön és könnyű mondani de gondolj arra hogy nincs értelme stresszesnek lenni.

2016. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!