Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom a "divatmajmokat"?

Miért utálom a "divatmajmokat"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rájuk sem féltékeny,sem irigy...1xűen csak idgesít,hogy az összes tini szinte tökegyformán néz ki (ruhát-,hajstílust tekintve),és ugyan úgy viselkednek. Ez csak engem idegesít?
2010. ápr. 3. 19:38
 1/6 Bandeee ***** válasza:
Engem is, de hagyd csak, majd kinövik, vagy jobb esetbe belehalnak a világfájdalomba az egyszemű orkok. Nem kell odafigyelni rájuk és kész..
2010. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyen nagyképű, magukat menőnek tartó nevetséges tiniket, a nevetséges divatjaikkal együtt. Télen pl. kiröhögtek, hogy bakancs volt a lábamon, rajtuk meg mindenféle "divatos" cipő, hát basszus, én nem fogok megfagyni a hü.ye divatjuk miatt...
2010. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak a plázacicákat meg a "szépfiú"-kat ítélem el,és utálom őket.A többi divatmajmot elviselem,mert körülöttem is épp elég van.
2010. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azé' utálod, mert....pont azért amit leírtálXD

És énis ezért. hogy semmi egyéniség nincs bennük.:D

2010. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, vannak akik ettől függetlenül nagyon jó fejek. Neked se tetszett, hogy egy bakancs alapján itéltek meg.. ők sem bírják , hogy a topánkájuk miatt divatmajomnak nézed őket. Én például nem tűröm bele a cipőmbe a cipőfűzőt, hanem kilóg a masni... elég sokan megmosolyogják de nem zavar.. legalább szereztem nekik egy félperc boldogságot.. ha ők ezt élvezik :D
2010. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Itt:


Emberek, akik irigyek sikeresebb társaikra, de nem hajlandóak bevallani, ezért úgy próbálják ezt előadni, mintha ők VALÓBAN MÁR TÍZ ÉVE MEGLENNÉNEK LEPŐDVE ezeken az embereken.

Miért baj az, ha kiélvezik az életet, ha jól öltözködnek, vagy ha szépek?

Nyilván ha az egyetértők nagy többsége olyan testi adottságokkal bírna, vagy ha csak elmenne a kínaiba egy-két szép ruháért, és kimenne az életbe, ahelyett hogy bent tespedne önmagát sajnáltatva ( mindezt más emberek gyűlölésével álcázva ), akkor nem lenne naponta 5 ilyen kérdés, és 500 egyetértő rusnya ember.


13/F, és megtörtént események alapján írtam soraimat :( ( ennek ellenére éretlen kis p*cs vagyok, és élvezzem az egyetlen pár Vans cipőmet 'kis divatb*zi felraklaknapisz@rra'. )


Meg persze, így este már csak trollkodni van kedvem.

2010. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!