Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összezavarodtam . Most mi van? :S

Összezavarodtam . Most mi van? :S

Figyelt kérdés

Hetero vagyok.. vagyis eddig annak éreztem magam, de mostanában elkezdtem érdeklődni lányok iránt, és nemtudom miért. Egy igazi heteronak is lehetnek ilyen időszakai mikor lányok jobban érdeklik? Meg már túl idős vagyok ahhoz ,hogy most essen le ,hogy esetleg leszbi vagyok , nem ? :S

21/L


2010. ápr. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ember biszex valamilyen szinten. Legfeljebb a nevelés vagy akármi más miatt elnyomja ezt.

Egyáltalán számít? Ha lányok érdekelnek menj csajozni, ha fiúk akkor pasizz... mindegy mi vagy. Az vagy aminek te tartod magad.

2010. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
szvsz pasikkal próbálkozz, jobban ját(hat)sz. Gondolom kiváncsi lehetsz azért jutnak ilyenek eszedbe. Ez mindenkivel megesik, de én pl. undorodok a pasiktól és egyáltalán nem érdekelnek ilyen téren. 24/F
2010. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetero pasi undorodjon is a saját nemétől..:Đ

Viszont a nők azok kíváncsi természetűek..:) én is..:) kipróbálnám lánnyal is,próbáld ki te is,és majd meglátod,hogy melyik esik jobban,és válaszd azt a nemet,amelyikkel jobb volt.Vagy ha nem tudsz választani,még mindig lehetsz biszexuális.:Đ

2010. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!