Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki a kedvenc vámpírod (több...

Ki a kedvenc vámpírod (több is lehet)?

Figyelt kérdés

Lehet könyv, film, videojáték, képzeletbeli barát :)


(mennyi twilight lesz, atyaég...)


Ha akarod (vagy ha úgy gondolod, hogy nem ismerjük), írj róla pár mondatot, esetleg azt, hogy miért szimpatikus (ja és kort/nemet is).


2010. ápr. 3. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az echte Drakula, de a Van Hellsing-féle is nagyon bejön. Az abszolút kedvenc viszont Lestat. Olyan kis imádnivaló(LLL) *bocsi a fangörlködésért*
2010. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Edward hogyne lenne vámpír, a filmből kiderül
2010. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nekem Lois, az interjú a vámpirok c. filmből.
2010. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog hogy azt mondják rá hogy vámpír de nagyon nevetséges :D

Hasonlíts össze a regénybeli Drakulát Edwarddal, majd rájössz hogy miért nem vámpír.

2010. ápr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A Gary Oldman-es Dracula-t láttam, az nekem is nagyon tetszett. Meg az Interjú a vámpírral Louis-ával is tudtam azonosulni, viszont Lestat egy polyáca (a filmben) :)


Hozzátennék még néhány vámpírt a listához:

Kain, Tzimisce és Haqim a World of Darkness könyvekből (bár ezekről nem nagyon írnak, max Kainról a bibliában, de az egy kcisit más nézőpont) és Kain egy Legacy of Kain nevű videojáték(sorozat)ból. Na az egy szimpatikus figura :) Arrogáns, keserű nemesemberből lett arrogáns, keserű vámpír, aki inkább romba döntötte a világát, mintsem hogy báb legyen egy sakktáblán. De mégsem lehet negatív karakternek tekinteni, mert mindenek felett őszinte és egyenes, úgy ellenséggel, mint szövetségessel. Szerelme az nincs, mert képtelen rá, barátja is csak egy, de az is tragédia, szóval ez ilyen kis vidám történet :)

2010. ápr. 5. 02:30
 16/24 anonim ***** válasza:
Alucard^^ Imádnivaló figura, cinikus, irónikus és vicces:D Ráadásul a betűjáték (vagymiO.o) is ötletes (oplvasd el visszafelé a nevét!)
2010. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, vámpírokról van szó ?! XD
2010. ápr. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
1, Edward vámpír mármint a karaktere szerint. Az, hogy nem az a sötétbenmegbújós, emberi vért ivós, hegyes fogakat növesztős, mint ahogy az a legendákban meggyökeresedett, attól még vámpír. Sokadszorra ismétlem magam, de Stephenie Meyer nem tudós, hanem művész. A fantáziája segítségével megalkotott egy saját világot, amiben a vámpír olyan, amilyennek Ő akarja. Próbáljátok ki! Írjatok történetet bármiről, ami csak eszetekbe jut. Simán át lehet lépni az emberi korlátokat és a mítoszokat. Nincs olyan, hogy ez nem lehetséges!!!!
2010. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2, Kedvenc vámpíron: Rhage, J R Ward - Feketet Tőr Testvériség sorozatának második kötetének főszereplője. Rhage egy olyan vámpír, akit az Örző (a könyvben a vámpírok istene és szülőanyja) megátkozott. Igazából Rhage egy playboy, amitől eleinte kicsit (nagyon) ellenszenves, de k.rvára jó beszólásai vannak XD (pl: -Rhage a narcisztikus szmélysigézavar cimszó alatt a te képed van. -Rhage: Tudom, emlékszem a fotózásra. Hát nem kedves, hogy felhívtak? XD) És a története során szerelmes lesz és a szerelme megmentéséért elvállalja, hogy élete végéig a szörnyeteg a testében marad, holott 99 év múlva megszabadulna tőle. Amúgy a szörny egy sárkánykígyókrokodil-féle valami.
2010. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
őőő 19 lány..ez úgy lemaradt
2010. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!