Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy lány vagyok és van egy...

én egy lány vagyok és van egy legjobb barátnőm aki lecserélt egy menő lányra rá egy héttel szereztem igazbarátokat de ő elvette tőlem őket a mű kedvességével most már utál is? Vagy talán a menőlányoktól lett enyire bunkó? most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kihasznál a legjobb barátom ? Miért?

2016. márc. 24. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Én egy öreg ember vagyok. Lassan hatvan. Lehet maradi vagyok, de akit barátommá fogadtam, az az is maradt. Van olyan is, aki már 40 éve az. Pedig volt, amikor ártott nekem.

A problémád kicsinyes, s nem is tudja senki megoldani helyetted. Még tanácsokkal sem.

2016. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CS érdeklődő válasza:
Én most leszek 13!Már van egy kilenc éve tartó(nem is egy)barátsági kapcsolatom.Egyszer vesztem össze vele rendesen,de akkor bunyó is volt,de ez hosszú!Ma is van amikor kis dolgokon vitatkozunk de ez normáli szerintem.Barátkozik másokkal is de engem ez nem zavar és ő sem pattint le engem.13/F
2016. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat néha beszélgetünk egymással még barátok vagyunk most csak az zavar hogy egyre bunkóbb lett a menőlány miatt 😟
2016. ápr. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!