Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton szomorú vagyok és...

Folyton szomorú vagyok és minden este az öngyilkosságra gondolok, hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nem lehet beszélni mert ha ilyenekkel jövök nekik, hogy szomorú vagyok kiverik a szuszt is belőlem. A barátaim nem veszik komolyan amikor elmondom nekik, hogy problémáim vannak. A barátom is tojik arra, hogy étkezési problémáim vannak, a pszichologus sem segít, mi tudná helyrehozni a kedvem legalább egy kis időre? A fő probléma az evészavar és hogy nem kapok a szüleimtől kellő szeretetet. Senki nem szokott keresni, megkerdezi hogy vagyok, pedig tudja pár ember, hogy gondor gyötörnek. Lehet szánalmasan hangzok de sosem voltam még ennyire szomorú. 19/L
2016. márc. 24. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg hogy most nem arra gondolsz?


Írj priviben ha gondolod.

2016. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdem ,hogy vagy?
2016. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút átérzem a helyzeted, én is le tudok néha süllyedni a szomorúság ezen szintjére teljesen hasonló okokból. A lényeg, hogy próbálj meg relaxálni, kizárni azokat a tényezőket az életedből, amelyek rossz érzéseket váltanak ki és legyél egy kicsit önző (lepd meg magad valamivel).
2016. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átérzem csak engem nem agyonvernek, meg sem hallgatnak.
2016. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 antistupid ***** válasza:
49%
Pszichiátert azonnal!!!! Én nem hittem sem a pszichiáterekben sem a gyógyszereikben, de velem már tettek CSODÁT. Van fény az alagút után! El ne cseszd magad a sötét alagútban, mert VAN FÉNY!!!!!!!!!!!!!! Azonnal pszichiátert + lelki-segély szolgálatot is lehetőleg! Rohanj, menekülj még lehetőleg a héten. Szard le a munkahelyed is, úgyis kapsz táppénzt is akár....Gyerünk, gyerünk, gyerünk a pszichiátriára. Nem kell hozzá beutaló sem, csak TAJ-kártya!
2016. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 antistupid ***** válasza:
49%
Tudok is egy jó pszichiátert, aki ingyen, TB-re az SZTK-ban rendel, s nem csak gyógyszert ír, hanem lelki vezetést is ad. Ha érdekel, priviben elküldöm az elérhetőségét.
2016. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!