Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságnak induló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságnak induló kapcsolat kialakulhat szerelemmé?

Figyelt kérdés

Több éve ismerek egy fiút, egy városban lakunk.

Eddig soha nem voltunk beszélő viszonyban neki barátnője volt nekem pedig barátom.

Az elmúlt napokban mindennap beszélünk.

Azt mondja nagyon szimpatikus vagyok neki és hogy aranyos vagyok, nekem is ő, de ő kihangsúlyozta többször is hogy csak barátkozni haverkodni szeretne.

Voltak mondatai amikor megdicsérte az alakomat, és beszélt hogy ő mennyi mindent tud rólam szóval sorolt fel dolgokat.

El van ragadtatva hogy mennyire jól érzi magát a társaságomban.

Én pedig nem tudom hogy mit akarhat.

Egy ismerősöm szerint nem akar ajtóstól rontani a házba.Hát kitudja....Annyira szeretnék már boldog lenni.

18/L vagyok ő pedig 20éves


2011. jún. 9. 10:18
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:

Először is: ha ő csak barátkozik, akkor nem lesz belőle semmi. Majd ha akar valamit, akkor lép. Lehet barátságból szerelem, de azért nem gyakori. Az egyik félnek mindig többet kell akarnia, az meg már nem barátság - viszont ha a másik nem akarja, akkor max viszonzatlan marad.


Másodszor: ne úgy akarj boldog lenni, hogy az tőle vagy mástól függ. Úgy sose leszel boldog - mindig ott lesz a félelem, hogy "jaj elveszítem, mi lesz velem" - légy boldog egyedül is és ez már eleve vonzó egy férfi számára.

2011. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi párotokkal a viszony a végénél tart, akkor miért ne. Próbáljátok meg. Ha viszont maradtok a mostani felállásban, akkor nagyon gondold meg, hogy mibe mész bele.
2011. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már egyikőnknek sincs meg a párja mindkettőnek több év volt.
2011. jún. 9. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, kialakulhat, nekem már volt ilyen.

21f

2011. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában ha egy fiú azt mondja hogy csak barátkozni akar, akkor az csak barátkozni akar. Mi sem igazolja ezt jobban mint hogy nem fektetett le. Egy része megtenné, hisz megdicsérte az alakodat, ebből ezt lehet leszűrni. De nem teszi meg mert talán őszintén kedvel mint barátot és nem akar megbántani, kihasználni. Rendes tőle. Kialakulhat szerelem barátságból induló kapcsolatból, de nem ez a jellemző. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, csak ott én voltam aki barátkozni akart. Tényleg úgy voltam vele, aztán később mégis több lett. Ilyen is van, de szerintem ez főként akkor jellemző amikor a fiú akar többet barátságnál. De nincs kizárva. Igazat mondott aki azt írta, hogy egyedül is meg kell tanulnod boldognak lenni. Ez épp olyan mint hogy nem mindegy hogy valaki egyedül van vagy hogy magányos. Ha egyedül jól érzed magad csak akkor tudsz igazán boldog lenni egy párkapcsolatban is. Fiatal vagy még, előtted az élet. Még most kezdj el gyakorolni jól érezni magad a bőrödben:)
2011. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze én igyis nagyon boldog vagyok, és az életemből már csak egy igazi szerelem hiányzik amitől teljes lehetne a boldogságom.
2011. jún. 9. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!