Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Senkit nem érdekel, hogy mi...

Senkit nem érdekel, hogy mi van velem! Nincs kivel beszélnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sok barátom volt, szerettem iskolába járni... Legalábbis azt hittem. Aztán beteg lettem, kórházban voltam hónapokig. Akkor derült ki, hogy mindenki kibeszél. Azt mondták, hogy csak megjátszom a betegséget. Nagyon fájt, hogy a barátaim is ezt tették. Aztán megkomolyodtam. Nem iszok már, nem cigizek, nem csinálok semmi rosszat. Rájöttem, hogy nem akarok olyan gonosz lenni, mint az emberek. Azóta senkit nem érdeklek, a barátaim elfordultak. Mindennap bántanak, tesileg, lelkileg. Anyukám egyszerűen nem érti meg. Próbáltam vele beszélni erről, de azt mondja, hogy velem van a baj. Nincs senkim. Nem beszél velem már senki. Nagyon magányos vagyok. Nem bírom ezt a gonosz világot. Nem tudok már olyan lenni, mint régen. Nem tudok olyan lenni, aki másokat bánt, olyanokat, aki mindennap úgy kelnek fel, hogy vajon ma mennyire fognak megverni? Velem van a baj? Túl gondolom a dolgot?

Köszi


2016. márc. 31. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú. Ötletem nincs, de legalább érezd, hogy elolvastuk.
2016. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan így nem rég hete voltam... Én mondjuk csak 2 napot voltam kórházban de a legjobb barátnőm kezdett el pletykálkodni rólam... Tegnap meg megvertek érte.


A lényeg...

Nem veled van a baj hogy nem akarsz másokat bántani... Az lenne a legjobb ha mindenki ilyen lenne.

A lényeg hogy nyugodj meg. Ha szülséged van valakire akivel beszélhetsz erről bővebben akkor nyugodtan Írj. Ha tudok szívesen segítek neked.

2016. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*egy hete, beteg


Ne haragudj. Ez valahogyan lemaradt.

2016. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állj ki magadért. Az ilyen emberek tudod, semmit sem érnek ebben a kitaszító világban. Ha bántani akarnak, szólj a tanárnak, aki a közelben van, vagy egyszerűen ne szólj vissza annak aki rosszat szeretne neked tenni. Sajnálom, hogy ilyen sokáig korházban voltál, remélem már nincs semmi komoly bajod! Anyukádnak pedig mond meg, hogy nem a te hibád. Nem értem, ha te nekik nem okoztál rosszat, akkor ők mi okból teszik ezt?
2016. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress valami olyan hobbit, amihez kapcsolódik valamilyen kis közösség, így találhatsz új barátokat.
2016. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!