Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ha semmi iránt...

Mit tehetnék ha semmi iránt sem erzek különösebb vonzalmat, nem tudom mi érdekel és emiatt nem igazán tudok beszélgetni az emberekkel?

Figyelt kérdés
Persze,vannak könyvek,filmek,egyéb dolgok amiket szeretek de valahogy semmi sem áll közel hozzám. Azt sem tudom mi az álmom,célom. Ezért nem igazán tudok kapcsolatokat kialakítani..16L
2016. jan. 12. 20:35
 1/5 anonim válasza:

Dajnos ez a depresszió ès az intelligencia hiánya barátom.

Ez már jobb nem lesz...

2016. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
S
2016. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős...engem még könyvek és filmek se érdekelnek. Csak 1 dolog: játék. Azon belül is csak az MTA, VCMP, CoD és BF3.
2016. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.! Borzalmasan siralmas és üres életed lehet, sajnállak! :( Szerintem keressetek szakembert!
2017. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is volt hogy voltam vele hogy nem érzek semmi felé se érdeklődést nem tudom merre folytassam az életem stb.


Szerencsére kisegítette M a barátaim. Ha ők nem lennének szerintem még most is depressziós lennék 😄

2021. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!