Miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés

Vannak céljaim, tudom mit akarok, de azért sokat kellene tanulni. De tanulás helyett, inkább leülök sorozatot nézni. Ezért nagyon haragszom magamra. Utána mindig olyan jó érzés, amikor egy csomót tanultam, és érzem, hogy tudom, és értem is. De egyszerűen olyan nehezen fogok hozzá mostanában. Nincs kedvem tanulni, és minél több időt pocsékolok el más hülyeségekkel, annál rosszabbul érzem magam.

Eddig nem így volt. Felkeltem, délelőtt tanultam, aztán munkába mentem. Most felkelek, lézengek, nincs kedvem semmihez, hát leülök a gép elé. Mondom magamban, hogy csak egy kicsit, ameddig megjön a kedvem. Aztán azt veszem észre, hogy elszórakoztam a délelőttöt és készülődni kell.



2016. ápr. 4. 11:43
 1/1 anonim válasza:
motivációs film: Whiplash
2016. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!