Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az lehet, hogy a sok egyedüllé...

Az lehet, hogy a sok egyedüllét miatt lettem befelé forduló?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nagyon jó lenne ezen változtatnom, mert örök életembe egyedül leszek. Félek új emberekkel ismerkedni, kerülök mindenkit és mindent, már azokat is kerülöm kiket régebb óta ismerek. Egész nap bezárkozva élek, csak telnek az évek és le maradok mindenről. :(
2016. jan. 10. 17:15
 1/7 anonim válasza:

"El lehet mondani mindent a másiknak?

Néha azt hiszem, hogy nem, néha azt hiszem, hogy igen, azt akarom hinni, mert ha nem lehet elmondani, akkor örökké egyedül vagyunk."


Hány éves vagy amúgy?

Miért kerülöd az embereket?

Miért félsz új emberekkel ismerkedni?

2016. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves, hát talán azért, mert az van bennem, hogy mindent elrontok, egy unalmas személy vagyok, nem tudok huzamosabb kapcsolatot fenttartani, rossz véleményel lesznek rólam.
2016. jan. 10. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, mintha magamat olvastam volna... :(
2016. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En is teljesen..
2016. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gyümi14 válasza:
Fiú vagy vagy lány? Volt már párkapcsolatod? Nem bízol az emberekben? Ezektől nagyon függ, és kapcsolatban lehet vele szerintem.
2016. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gyümi14 válasza:
Nincs kedved kimozdulni, elmenni bulizni, hogy meglásd úgy milyen lenne?
2016. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petimoto válasza:
Szerintem kertészkedj és szerezz házi állatokat és találd meg a saját belső harmóniádat. :)
2016. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!