Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom elfojtani a sírást?...

Hogy tudom elfojtani a sírást? Az baj, ha szinte minden nap elalvás előtt kb. fél órát sírok?

Figyelt kérdés
Van, amikor nyilvános helyen vagyok (pl. iskola, utca) és rámjön a sírógörcs. Fogalmam sincs miért, de nem is érdekel. Azt szeretném tudni, hogy hogy tudom elfojtani ezt az ingert. Mert eddig nem sikerült, de nem is tudom, hogy hogy csináljam..:S
2010. ápr. 5. 22:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy 14 éves vagyok. (és lány)
2010. ápr. 5. 22:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichiáterhez vagy pszichológushoz...
2010. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minek?
2010. ápr. 5. 22:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly dolog, valószínűleg depressziós vagy, egyedül nem tudod leküzdeni azért menj el orvoshoz a szüleiddel.

Küldök privát üzenetet, egy tipp de ha ide írnám azt mondanák hogy hülyeség.

2010. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké.
2010. ápr. 5. 22:34
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én veled egykorú,egynemű vagyok és elalvás elött néha rám is rámjön ez!

egyrészt tinédzser vagy és ez valahol normális mert az érzelmeid hullámzóak.

ha elalvás elött sírok nekem néha még jól is esik mert utána jobb. : )

De ha te pl. a suliban is az nem túl jó.Nem muszály pszhiológushoz menned (szerintem bár az se ciki) de nyelj nagyaokat,igyál (vizet :)),vegyél nagy levegőket és gondolj arra hogy az élet ha nehéz is biztos minden rendbe jön az élet szép! : )

2010. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

[link]


ezt olvasd el ... tudom hogy Puruttya meg Agyiszint, de ez nem az a hülyeség kategória...itt igenis komoly, bölcs és elgondolkodtató dolgok vannak...persze csak ez alatt a téma alatt

2010. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
50%
Én is szoktam, de én nem csak sírok. Én kitépem a hajamat és beverek magamnak nagyon nagyokat meg a fejemet a falba verem. Te szoktál ilyeneket? (15 vok lány)
2010. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Néha igen, és nem bírom megállni, hogy ne.. mintha nem én irányítanám magamat.. (lehet hogy hülyén hangzik, de tényleg így van) :S
2010. ápr. 7. 17:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz akkor mikor sírsz?
2010. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!