Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom elfojtani a sírást?...

Hogy tudom elfojtani a sírást? Az baj, ha szinte minden nap elalvás előtt kb. fél órát sírok?

Figyelt kérdés
Van, amikor nyilvános helyen vagyok (pl. iskola, utca) és rámjön a sírógörcs. Fogalmam sincs miért, de nem is érdekel. Azt szeretném tudni, hogy hogy tudom elfojtani ezt az ingert. Mert eddig nem sikerült, de nem is tudom, hogy hogy csináljam..:S
2010. ápr. 5. 22:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenre. Néha végigfut előttem az egész életem.

Hogy milyenek velem a suliban is a többiek. Hogy hogy lehetne anyukámékkal is kicsit jobbá tenni a visznyunkat... Ilyenek. Volt már olyan is, hogy arra gondoltam, milyen jó lenne meghalni.

Meg néha arra, hogy hogy tudnám abbahagyni a sírást.

2010. ápr. 8. 20:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pont most tanultuk az egyetemen, hogy a kamaszoknál lehet olyan tünet, hogy ok nélkül sírnak. Normális, most változol kívül-belül... Azt nem tudom sajnos, hogy hogy lehet elfojtani. Nekünk ezt nem tanították.
2010. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

velem is tök ugyanez van,

mindig mindenen sírok

ha meghallom a kedvenc zenémet attól szoktam nagyon

pedig nem szomorú zene de akkor is :s

14/L

2010. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én tavaly voltam ugyanígy.Magántanuló lettem és pszichiáterhez jártam.Szerintem neked is jó lenne szakértő tanácsát kérni.Sokat segít hidd el.Már újra járok iskolába.Persze, sokszor van, hogy rám jön a sírhatnék, de olyankor arra gondolok, hogy szörnyű lenne megint újrakezdeni.

Kitartás!

13/L

2010. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: 04-08 12:29"



Ebben a korban van ,az életre felkészülés.Ezt az életet nehezen tudod egyensúlyban tartani :

-sok a tanulni való

-nem értenek meg a szüleim

-mindenki ellenem van s t b.

Stresszeled magad.Nem szabad. Van egy 11éves fiam,és nagyon jó barátok vagyunk.Ha gondjaid vannak én szívesen segítek a lelki támogatásban.

2010. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!