Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiányos vagy magabizt...

Önbizalomhiányos vagy magabiztos vagy?

Figyelt kérdés
(Lányok)
2016. ápr. 19. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább önbizalom hiányos bár attól függ milyen téren nézzük...


De én inkább visszafogottnak mondanám magamat

2016. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Önbizalomhiányos😊😞
2016. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy
2016. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én sajnos önbizalom hiányos...Nagyon ritkán van olyan, hogy tényleg bízom magamban és elhiszem, hogy valami sikerülhet, megtudom csinálni.
2016. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En vastagboru;)
2016. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ezt általánosságban nem lehet kijelenteni..


vannak bizonyos területek amiben vki jó vki nem, a társadalmi kényszerek miatt az embernek nincs sok választása, hogy csináljon valamit vagy ne, ha egyszer muszáj, és újra és újra, és hiába nem megy neki muszáj..

normál esetben az ember ilyenkor rájön, hogy "ez nem", majd csinálok vmi mást, de mivel bele van kényszerítve azért nem tud választani, és idővel elhiszi, hogy az önbizalomhiány a személyisége része, majd átterjed az élete más területeire is..

2016. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Önbizalomhiányos:((
2016. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önbizalommagabiztos :(
2016. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!