Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenen izgulok! Mit tegyek?

Mindenen izgulok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon sokat bántottak, iskolán kívül is. Annyira megviselt, hogy igaz, hogy ma már senki nem bánt, de még mindig szinte félek utcára menni, ha valahova mennem kell, pl csak boltba, akkor annyira izgulok, hogy az ájulás kerülget. Minden este így alszom el és minden reggel így kelek fel. Mit tehetnék? Szüleimmel már beszéltem erről, de nem tudnak vele mit kezdeni.
2016. ápr. 22. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
edzél
2016. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanez van nekem is. Volt nekem is olyan, hogy a pánikroham és az ájulás kerülgetett, most már legalább ez csökkent. De akkor is iszonyú érzés, hogy annyira görcsös, feszengős vagyok szinte minden szituációban, hogy ezzel már magam alatt vágom a fát. (Vizsgák, munka stb.) Mindent elrontok, emiatt a hatalmas mértékű szorongás miatt. Több vizsgám is csak sokadjára van/lesz meg emiatt, vagy nem azzal az eredménnyel amit valóban várnék magamtól. Én legbelül érzem, hogy többre lennék képes, de egyszerűen valami megakadályoz, hogy kitörjek, mintha ez a félelem, és a szorongás körülvenne, és nem hagyna szabadjára engedni. A legnagyobb gond, hogy sok esetben megkérdőjelezik (én magam is) a képességeimet emiatt, mert az idegesség miatt nem a valódi énemet mutatom, vagyis nem tudom azt mutatni, fogva tart, és ez borzasztó érzés. Amikor nem tudsz igazán önmagad lenni, és ellazulni, és csak árnyéka vagy önmagadnak. Mindenki mondja a környezetemben, hogy nem az agyammal van gond, hanem valóban ,,csak" a szorongással, de félek, hogy teljesen leépít ez a borzalom... Nem akarom ezt!
2017. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Odáig fajult ez az egész, hogy már majdnem kirúgtak az első munkahelyemről, mert a görcsösség miatt nem tudtam megfelelően ellátni a feladatokat. Borzasztó.
2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!