Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kollégiumba megyek, (Franka,...

Kollégiumba megyek, (Franka, Esztergom). Nem tudom, hogy ciki-e így mennem?

Figyelt kérdés

Na akkor Koleszba megyek, de nem tudom hogy ciki-e úgy mennem hogy nem vagyok túl izmos (testnevelés stabil 4.).

Ezt úgy értem hogy kövér nem vagyok, de azért túl fitt sem. Fiú kollégiumban ez ciki?



#izom #tanács #kollégium #háj #kövér #testnevelés #kérdésamitamúgysemnéznekmeg
2016. ápr. 26. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott nem számít a testalkat csak bírd a piát.
2016. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar tegyél érte, ilyen egyszerű.

Szerintem aki ez alapján ítél meg azzal szóba sem érdemes állni :D

2016. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni, hogy 176 cm magas vagyok.
2016. ápr. 28. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én odajártam és megnyugtatlak, hogy nem fognak téged kiszopatni a világból, ha kövér vagy. A Franka kollégiuma egy klikkesedés nélküli közösséget épít ki. Amennyiben nem vagy gyökér, nem vagy árulkodós és nem húzod ki magad a közös programokból, akkor nem kell félned attól, hogy kiközösítenek. Persze biztosan elő fog fordulni néhány konfliktus odabenn, hiszen egy fiúiskola nagyon jó táptalaj a frusztrációnak, de hát ez előfordul.
2016. máj. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Edinaa:$ válasza:
A Franka klassz suli, bár én lány vagyok, de van pár ismerősöm ott, és sokszor voltam is bent. Legyél jó fej, és veled is jó fejek lesznek, nem számít mennyire vagy izmos vagy bármi más.
2016. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!