Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiszel a sorsszerűségben?

Hiszel a sorsszerűségben?

Figyelt kérdés
2007. nov. 13. 14:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
én hiszek a sorsban, vagyis inkább szeretnék benne, hisz a sok rossz ami történik az emberrel az megéri, ha utánna következik valami jó is!
2007. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
SORS=VÉLETLEN ennyi!!
2008. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

a sors = véletlen

ennyi!!!

2008. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

a sors =véletlen

ennyi!!

2008. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen, hiszem, hogy mindennek oka van:-)
2008. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
az ember soha nem határozhatja meg a saját sorsát száz százalékban! mert a körülményeit ahova születik és az adottságait nem ő határozza meg! és azért ezek eldöntik az életét tőle teljesen függetlenül... de azt nem hiszem hogy valaki ott áll mögötte és megmondja hogy mit tegyen vagy irányítja mint egy bábut legfeljebb hogy az ember élete nagy vonalakban valahol meg van írva.
2008. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

Én hiszek a sorsban,szerintem nincsenek véletlenek..

De abban is hiszek,hogy az ember meg tudja változtatni a sorsát,legalábbis van,hogy elhiszem...

2008. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden ok és okozatokból áll, ami kiszámítható, hogyha valaki pontosan ismeri a dolgok menetét és körülményeit! szerintem egyedül isten lehet annyira okos, meg kreatív, hogy pontosan tudja, hogy mikor mi és miért történik! Elképzelhető, hogy mindnyájunk sorsa előre meg van írva valahol, és a szabad akarat pusztán csak illúzió. nekem az volt a sorsom, hogy megírjam ezt a néhány mondatot, és végül elküldjem. elképzelhető, hogy valaki elgondolkodik azon, amit leírtam, és ezzel máris megváltozik az egész élete. sőt tovább megyek, az is elég ahhoz, hogy megváltoztassam az életedet, hogy te elolvasod ezeket a sorokat. Hogy miért? gondolj csak bele, elolvasod ezt a néhány sort, ami beletelik egy bizonyos igőbe, de te emiatt a néhány sor miatt a következő akár néhány percben, vagy órában, te mindig néhány perces késésben leszel, amit ezen sorok elolvasása okozott. lehet hogy emiatt a késés miatt elüt egy busz, vagy nem látod a kedvenc sorozatod elejét, vagy késve érkezel meg a barátodhoz, vagy csak lekésel egy találkozásról, ami megváltoztathatta volna az egész életedet! de ha létezik a sorsszerűség, akkor ez is a sorsod része, igy nem hibáztathatsz engem, ha lekésted az életed nagy pillanatát, mert elolvastad ezt a pár sort! de vigasztaljon a tudat, hogy nekem több időbe telt ezt megírni, mint neked elolvasni! és annyira megkeletkeztem most magamról, hogy nem vettem észre, hogy haverom rám írt msn-en, úgyhogy most be is fejezem, amíg benne vagyok az ihletben! További kellemes életet :D
2009. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én sem hiszek a véletlenekbe
2010. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!