Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik szakma lenne a legjobb...

Janjojan kérdése:

Melyik szakma lenne a legjobb nekem?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi legyek és már nagyon itt az idő edönteni. Szeretek szervezkedni, irányítani másokat, de kedves és elfogadó vagyok. Nem szeretnék egy olyan munkát ahol egész álló nap ülni kell a gép elött. Szeretnék utazgatni, tárgyalni és meggyőzni embereket. Szeretem az üzletasszonyosságot ha van egyáltalán ilyen szó... de nem olyan unalmas mindig ugyanazt csinálom módon. Szeretek a saját fejem után menni kreatív is vagyok és általában elérem amit a fejembe veszek. A reál tárgyak az ellenségeim talán a matek az elmegy még valamennyire.Egy olyan ember szeretnék lenni aki segít másoknak és tényleg jó a munkájában de fogalmam sincs egy inimini képem sincs arról hogy mit is szeretnék kezdeni az életemmel. Nagyon kéne a segítség. Előre is köszönöm.

17/L



2016. máj. 10. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj valami vállalkozásba + nemzetközi tanulmányok.
2016. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!