Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "küzdjem le" a sírás?

Hogyan "küzdjem le" a sírás?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny típus vagyok, és képes vagyok sírni mindenen. Szeretném legyőzni ezt, Hogy tehetném? Ha megbántanak már egy csúnya, rossz szóval akkor is képes vagyok sírni. Hogy küzdjem le?
2010. ápr. 10. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanez a helyzet velem is. Amit én csináltam az az volt, hogy mikor éreztem, hogy kerülget a sírás elkezdtem mondogatni magamban, hogy ez most túlzás, sírni csak olyan dolgokért szabad, amit nem lehet visszacsinálni. És hatásos volt! A temetéseken általában mindig eltörik a mécses nálam, holott lehet nem is ismertem az elhunytat (pl. kolleganőm nagymamája stb) de ha látom, hogy mások sírnak akkor én is pityergek. Legutoljára azonban azt mondtam, hogy én leszek az erős, ha más nem. Egy fiatal ismerősöm temetésén én kellett vigasztaljam a párom, és jó érzés volt, hogy én is tudok erős lenni. Persze a legnehezebb pillanatokban nekem is kicsordult a könnyem, de mégis más, mintha végigsírtam volna a szertartást.
2010. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és 22/L
2010. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is elég érzékeny vagyok. Ha érzem, h mindjárt elsírom magam, iszom egy kis vizet, vagy ha társaságban vagyok, kimegyek a mosdóba, vagy ilyesmi. Ha mégsem tudom visszatartani, akkor képtelen vagyok bevallani, ha kérdezik, h "mi baj?", azt mondom, h "á, csak ásítottam", vagy, "tudod az allergiám", stb. De mostanra annyira belejöttem, h igazi jégkirálynő lettem, de ez sem túl jó "szerep".
2010. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és 13/L vagyok.
2010. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

próbáld visszafolytani..

az első két hónapban nehéz

2010. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
En sokaig erzekeny voltam mindenen sirtam aztan egy ido utan megfogadtam magamnak h nem fogok sirni barmi is tortenyen es annyira megerosodtem h most barmit eltudnak viselni siras nelkul...az AKARAT kerdese mindennek,probalj meg NEMet mondani a sirasnak es batrabb lenni bizonyos helyzetekben...
2010. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
szerintem ha ez történik próbálj valai szépdologra gondolni de ha nem sikerül nyugodtan adki magadból mert az jót tesz és meg könnyebülsz a barátaid (ha igazi barátok) ugy is meg érteik
2010. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van olyan ember akit nagyon-nagyon szeretsz. gondolj arra hogy o a konnycsepped.es ha sirsz

(nyilvan h lepereg az arcodrol.) ennek kovetkezteben

elveszited.



vagynemtom.

2010. ápr. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha érzed h kerülget a sírás, vegyél egy jó mély levegőt az orrodon. Vagy ha nincs más, akkor pofozd fel magad, nem túl durván, de nekem bejött.
2010. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is ilyen voltam kb 5 éve azóta kinőttem. De nem nagyon tudtam akkor ellene tenni. Mondjuk én a veszekedésre voltam inkább érzékeny... Mert volt egy pár a családban... Vagy ha úgy szólt hozzám valaki aki nekem fontos. De én simán kinőttem.


20/L

2010. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!