Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdjem le? (Kérdésed...

Hogy küzdjem le? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon félénk vagyok és szégyenlős + ha idegen emberekkel találkozom kisebbségi érzetem van...Mivel most megyek új iskolában, félek, hogy nagyon nehezen vagy sehogy se fogok beilleszkedni. Amikor idegenek vannak a társaságomba szorongok, és alig tudok megszólalni :/ Esetleg akinek vannak hasonló problémái, hogyan küzdik le?Előre is köszönöm. 16/L
2011. aug. 9. 15:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Az iskolában főként attól félek, hogy beszólnak vagy lenéznek, és amikor ezekre gondolok egyből remegek :// valaki segítsen :(
2011. aug. 9. 15:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Nem lessz ilyen.
2011. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,bocs.Na szóval nem fognak kiközösíteni.Mindenki azt hiszi amikor új iskolába megy,de tévednek.Egy hét alatt lesznek új barátaid,csak legyél egy kicsit magabiztosabb,és minden jó lessz.Mindig mosolyog és nem lessz gáz.Fel a fejjel.

17/F

2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

héé, nem fognak kiközösíteni..én is féltem amikor az új iskolába mentem..hogy lenéznek mert újvagyok,kiközösítenek..

nem lesz semmi.. valakiknek te leszel a legjobb barátnőjük,walakinek tetszeni fogsz,valakinek meg csak egy ismerős leszel.. de nem lesz semmi baj.:) 13/L

2011. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat orulok hogy ilyen optimistak a valaszolok. En mar majdnem 30 vagyok,es meg most is ezen parazok.De ugy latszik csak velem van valami baj.
2011. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) próbálok magabiztosan hozzá állni a dolgokhoz, de nehéz :S
2011. aug. 9. 17:44
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha már kicsit megismerem az embert, akkor barátságos vagyok velük...tehát soha nem bunkózom senkivel :) csak ez a szorongás... :S
2011. aug. 9. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahha... nagy a magabiztosság itt az elsö két válaszolótól... Ha valamiben kilógsz a többiek közül, más zenét szeretsz vagy csak nem akarsz lesüllyedni a hülyébbek szintjére akkor hamar kiközösíthetnek.. Tapasztalatból mondom..

Mostanában ilyenek a sulik... tele utálatos emberekkel.


A legjobb ha próbálsz nyitott lenni és akkor talán nem lesz gond, bár szerintem te nem lógsz majd ki annyira mint én :)


17/L

2011. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kicsit más a stílusom mint a körülöttem lévő embereké, de nyitot vagyok, úgyhogy ez nem lesz baj remélem :)
2011. aug. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!