Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok túllenni rajta....

Nem tudok túllenni rajta. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
egyik szobatársam a kollégiumban utál engem. Ha a többiek is ott vannak akkor rendes, de ha csak ketten vagyunk akkor bunkó, lenéző meg felemeli a hangját jobban az átlagnál. És eddig nem védtem meg magam, utólag már sajnálom is. De smotanában igyekszem. És állandóan eszembejut hogy milyen volt velem párszor. Nem tudok másra gondolni. Mit csináljak? Miért van ez? Szükséges lenne kűlső segítség?
2010. ápr. 10. 16:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy külső segítségre van szükséged, habár nem tudom mire gondolsz ezalatt. Én is utálom a szobatársamat ő meg mégjobban engem, és hát nehéz elviselni egymást. Hamarosan vége lesz a félévnek, aztán akkor új szobatársunk lesz. De ha nagyon elviselhetetlen, a kollégiumi bizottságtól kérvényezd, hogy másik szobába költözhess, vagy néha aludj egyik barátod-barátnődnél albérletben. Jobb ötletem nincs.
2010. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Veky ***** válasza:
velem éppen fordítva volt... közösségben volt bunkó, mert rajoskodott, amikor egyedül voltam vele a koliszobában tankörön vagy máshol, akkor tök normálisan beszélgettem vele (3-4 ilyen ember is volt)
2010. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj el tanulni valami kuzdosportot,aztan adj neki.
2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!