Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kergetnek az álmok...

Miért kergetnek az álmok öngyilkosságba?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy öngyilkos leszek holnap, mint a legtöbb tini ( én is 15 éves lány vagyok ). Viszont egy pár napja minden éjszaka a volt pasimmal álmodok és annyira intenziven, hogy amiután felkelek szükségem van kb. 3-4 percre, hogy visszatérjek a valóságba. Az álmok nem hagynak nyomot, tudom jól, de esküszöm, hogy még most is szinte érzem a lábát ( álmomban megtapogattam ) és érzem az ő arcát, amint idebujik hozzám, ugyanis az álmomban a bal arcomhoz bújt oda ( oldalról ) és most enyhén éget is a bal arcom.


Olyan furcsa, mintha hipnózisból ébrednék fel, mert pontosan letudnám irni az öltözetét, a mimikáját s amikor felébredtem ma reggel olyan volt, mintha késsel hasitanának kettőbe, hogy az egész álom volt és a jelenben már nincs velem.


3 év is eltelt, amióta szakitottunk , de csak pár napja vannak ezek az álmok.


Annyira fájdalmas ez, olyan mintha belső démonok kinoznának, mert másképp hogy lehetne egy álom ekkora hatással rám ? Úgy érzem, mintha valami démon megakarna ölni, mert ezek az álmok az őrületbe kergetnek, hisz sosem leszünk többet együtt és éppen ezért az álomból való ébredés egy ostorcsapásként hat és nem tudom meddig birom még.....ja, és nem vagyok semmitevő, vannak barátaim, nappal nem bőgök egész nap az ágyban, tehát teljesen megvagyok rémülve, mert nem tudom, hogy mit tehetnék többet magamért


Kérlek segitsetek


2010. ápr. 10. 19:32
 1/5 anonim válasza:

Az én 16 évemmel, nem vagyok benne biztos, hogy tökéletes tanácsot tudnék neked adni.

ÁLmodban egy teljesen más világban vagy. Találkozhatsz bármelyik sztárral, egy rég elhunyt rokonnal, volt baráttal, olyan helyekre kerülhetsz a fantáziád segítségével, hogy reggel, amikor felébredsz tényleg szükséged van néhány percre hogy észhez térj. Teljesen normális.

A volt barátoddal kapcsolatban...

Túltetted magad a szakításon 100%-osan?

Vagy mostanába beszéltetek újra? Kerestétek egymás társaságát? Vagy régi képeket nézegettél...gondoltál rá. Ezek mind hatással lehetnek az álmaidra. Nem hiszem hogy a belső démonod kínozna.

2010. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyének néztek, de én hiszek az ilyen misztikumokban. volt olyan, hogy 2 héten keresztül, szóról- szóra ugyanazt álmodtam, és mindig meghaltam a végén, tulajdonképpen a saját véremben fulladtam meg. volt olyan, hogy úgy ébredtem fel, hogy felugrottam az ágyamból, és ordítva ütöttem egyet a levegőbe, aztán elszédültem, elájultam, majd kicsit később felkeltem a földről. amint vége volt az álomsorozatnak, meghalt egy rokonom, akit nagyon szerettem. néha, évente kb egyszer visszatér ez az álom, és akkor aznap valami katasztrófa történik. pl akkor volt a cunami, amit a híradóban néztem. de legtöbbször meghal egy jó barátom, vagy rokonom.
2010. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

első válaszoló vagyok.

Érdekes amit irtál..

Vagyis inkább félelmetes.

A kérdezőnek..ha ennyire foglalkoztat a dolog, és rosszul érint, javaslom olvasgassál róla. Álomfejtéses könyveket találhatsz a neten is akár, ha könyvtárba nem akarsz menni.

2010. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a történeted,felmerült bennem a kérdés,hogy igazán komolyan akartátok azt a szakítást?A fiú tényleg szakítani akart?Az álmodból úgy sejtem,nem igazán akarta...

Ismerem az ilyen álmokat.Nem könnyű ezt megmagyarázni,sokan nem is hisznek benne...Álmunkban olyan "világba"is kerülhetünk,ami már nem csak a fantázia szülötte.Ez az asztráldimenzó.Vannak egyszerű fantázia-álmok,de vannak komolyabbak is,mikor az álom során az asztráldimenzióba kerülünk (testen kívüli élmény),úgy tűnik mindketten odakerültetek álmotok során és mivel volt köztetek kapcsolat,tehát még mindíg jól egymásra lehettek hangolva valamilyen szinten,így létrejött egy valódi találkozás,ezért hagyhatott ilyen intenzív érzéseket benned.

A barátod hogyan viselkedett álmodban?

Vannak dolgok ,amiket az emberek a valóságban soha sem mondanának ki,különféle okok miatt,még maguknak sem merik bevallani bizonyos érzéseket.De az álmok szintjén semmi sem maradhat titok.

Még az is lehet,hogy a barátod szeret még?

Ha csak egy egyszerű álom,akkor is inkább csak vígasztalni akar,hogy ne érezd annyira a barátod hiányát.

Inkább örülj ezeknek az álmokban,mert azokban még megtörténhet az,ami a valóságban már nem.

...Habár...Történnek csodás meglepetések az életben :)

2010. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na még csak az hiányzik, hogy egy 12 éves korodban véget ért kapcsolat öngyilkosságba kergessen! Ne is gondolj ilyesmire! Az álmoknak szerintem nincs misztikus jelentősége, a tudatalattink, és igen, az emlékeink kreálta összevisszaságok. Nem lehet, hogy mostanában leülepedett az életed, nem sok érdekesség történt Veled, izgalomra, szerelemre vágysz, de senki nem vált ki ilyet, és ezért a tudatod előkaparta ezt az emléket? És az a srác már 100 százalék, hogy nem az, akinek megismerted, ez egy nemlétező álomkép! Szerezz valódi élményeket, és próbálj egy hús-vér sráccal megismerkedni!
2010. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!