Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fizikát tanuló egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fizikát tanuló egyetemista fiúk miért ilyen önteltek és beképzeltek és unalmasak?

Figyelt kérdés
Vannak itt orvostanhallgató fiúk(pasik)? az ő szakmájuk érdekel,egy betegségemet kellene meggyógyítani,de az orvostudomány sajnos nem elég fejlett még viszont érdekel minden egészséggel pszichológiával kapcsolatos téma,mostanában depressziós is vagyok. igaz én nem járok egyetemre. L

2014. nov. 16. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
És akkor még a számtech szakosokkal nem is talákoztál, na ha valakik bunkók hát a kockák azok. Ha valamihez nem értesz akkor kb. zsigerből hülyének néznek és árnyaltan sértegetnek. Utálom őket. Hogy nem lehet megérteni hogy nem mindenki kocka?
2014. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Most akkor mi van? A kérdésednek semmi köze a leírásodhoz. Egyáltalán mit akarsz??
2014. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, de a megfogalmazásod alapján nem lehetsz túl okos...az ilyen lányok nem nagyon érdeklik az orvosis srácokat.

A másik: a pszichológia nem egyenlő a pszichiátriával

Harmadik: mi a kérdésed?


üdv,

egy orvostanhallgató lány

2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Az olvasottak alapján inkább egy agyműtétre lenne szükséged.
2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Joghallgato lanyok milyenek ?

Bocs az offert :)

2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Beszélgetni nem öntelt kockákkal!

Orvosi témákról.. stb.

nem vagyok buta.:)

2014. nov. 16. 21:18
 7/22 A kérdező kommentje:
HAHA agyműtétre nincs szükségem, nincs semmi eltérés az agyamban már voltam koponya MR-en. :)
2014. nov. 16. 21:19
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Köszi, ez jól esett, megnevettettél :)

Mellesleg szabadon választhatóként tanulok pszichológiát... de neked nem az kéne, kevered a szezont a fazonnal.


Egy fizikás.

2014. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
1-es. Milyen jogon beszélsz te ilyen általánosságban? Én meg téged nézlek 1 nagy nullának.
2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9


Igen? Eddig kivétel nélkül az összes kocka ilyen volt akiket ismertem. Stílusuk sértő, lekezelő, lenéző, minden szavukból áradt a "te egy hülye kis 'núb vagy'" felfogás és végig úgy kezeltek mint egy analfabétát csak mert nem tudok programozni meg nem játszottam még se a wowal se a super marioval

2014. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!