Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lusta lettem mit tegyek?...

Lusta lettem mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
eddig 4éven át kitűnő voltam.mikor 5.-es lettem az eredményeim hasonlóak voltam kisebb változásokkal.de most 6.os vagyok és szinte mindenből 4es lettem matekból meg hármas.azt mondják lusta lettem és igaz kevessebet tanulok inkább gépezek.bár napközibe vagy és ott tanulhatnék nem teszem.mit tegyek ez ellen?hogyan vegyem rá magam hogy szorgalmasan tanuljak?szeretném visszaszerezni az eredményeimet.Előre is köszi ^^

2013. jan. 18. 19:08
 1/2 szántóvető ***** válasza:
a (gyerek)ember azt csinálja amihez kedve van.inkább gépezgetsz.Talán a szüleid vissza tudnának terelni a tanulás világa felé.Mondd meg nekik hogy gondjaid vannak és szerinted a gép az oka,majd kitalálnak valamit.
2013. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Legyen elég akaraterőd, hogy ne kapcsold be a gépet, amíg nem vagy kész a leckével. Ez csak rajtad múlik, más helyetted nem fog tanulni. Vedd a gépezést jutalomnak a kemény fáradságos munkáért.
2013. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!