Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy mi baja van ennek a csávónak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8.-os vagyok, és van egy srác az osztályomba. Nem igazán ismerem, de elég fura. Ebben az évben beszèlgettünk az elején sokszor csak bólogatott meg a szemembe se nézett (ami zavart). Aztán néha ilyen nagyon fura dolgokat csinál. Fogja magát és befordul a sarokba és mikor a tanár megkérdezi mit csinäl csak annyit mond hogy "Az nem létezik amit nem látok". Vagy random felnevet magában. Meg odaáll hozzám és megkérdezi hogy mit tennék ha valaki bámulna éjszaka. Egész éjjel az ágyam szélén. Mert én olyan szép vagyok ès megeshet.Én mindig próbálok kedves lenni vele meg mosolyogni és értelmesen válaszolni neki de ő sose teszi ezeket. Na meg erkölcsön kellett írni egy pár mondatos fogalmazást hogy milyennek látjuk magunkat belülről és rajzolni hozzá. Felolvasta és valami olyasmi volt hogy mikor magát belülről látja, nem tudja beazonosítani hogy sírjon vagy nevessen. Itt megkérdezte a tanár hogy mire gondol. Ő meg annyit mondott (erre tisztán emlékszem) "xy bácsi,maga sírna vagy nevetne ha rájönne hogy nem a külsőségek miatt fél tükörbe nézni?" (vagy valami hasonló). A rajza meg mindenféle vonal volt, összekuszálódott valami amit nem tudtunk kivenni. Meg van mikor órán el kezd bambulni és akárhogy üvölt rá a tanár nem hallja meg. A fiúk szerint meg rendesen ijesztő ahogyan tesi előtt bekuporodik a pad és a fal közé és figyeli őket. Egyszer kétszer megverték már de ällítólag élvezte. Szüleit még közülünk senki se látta és barátai sincsenek de nem hiszem hogy zavarná. Ha jobban belegondolok 8 év alatt enni se lättam nagyon legalábbis nem emlèkszem rá.
2016. jún. 7. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

"Jelenleg 8.-os vagyok, és van egy srác az osztályomba. Nem igazán ismerem, de elég fura."


8 éve egy osztályba jársz valakivel, és nem igazán ismered?


Mi, akik még soha nem láttuk, honnan tudjuk rá a választ? Ha neked 8 év alatt nem sikerült megismerned, akkor te 18 soros leírásod alapján szerinted nekünk menni fog?


"Szüleit még közülünk senki se látta és barátai sincsenek de nem hiszem hogy zavarná. Ha jobban belegondolok 8 év alatt enni se lättam nagyon legalábbis nem emlèkszem rá."


Lehet, hogy nincsenek szülei, és nem kap normális kaját. Ha neked se lennének szüleid, és nem jutnál megfelelő ételhez, valószínű te sem viselkednél normálisan.

2016. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Valami kísértet lehet
2016. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a ti viselkedéseteket nem bírja. Persze ez attól függ, milyen osztályba jártok. Ha normális, rendes, szorgalmas tanulók közé, akkor én sem igazán értem a viselkedését. Ha pedig hülyék közé, akik nem bírnak ki 3 percet anélkül, hogy beszéljenek, vagy beszóljanak a másiknak (óra közben), akkor viszont... nos akkor sem értem a viselkedését. Mindenesetre ha engem azért megvernének, mert furcsának találnak, akkor azokat másnap bekéselném a büdös francba. Képzeld el, ha a te viselkedésedet furcsának találnák és megvernének mindenféle különösebb ok nélkül... Na mindegy is, nemtom miért neked okoskodok, amikor te állítólag kedves vagy (vele).
2016. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Eszter76 ***** válasza:
A leírás alapján akár enyhén autista is lehet. De az biztos, hogy segítségre szorul és nem bántásra. Szerintem hagyjátok békén.
2016. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem autista?
2016. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ellentétben állsz saját magaddal

"(erre tisztán emlékszem)"

később az így megítélt mondat után: "(vagy valami hasonló)"

2016. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez az idézős rész nekem is tetszett a végén, hogy valami hasonló xDDDD De amúgy az elméjével gond van a srácnak. Tetszel neki szerintem, és esténként nézne téged miközben alszol. De komolyan. És kíváncsi rá, hogy mi lenne a reakciód. Ez elég szomorú, hogy ilyen agyilag beteg srác együtt járhat a többiekkel. Hozzá hasonló képességűekkel kellene egy iskolába járnia. Mert egyrészt mint ahogy írtad, a többiek megverik, mert másmilyen, másrészt meg ő sose fog tudni beilleszkedni és bármikor csinálhat valami rosszat. Mint pl. a verésre úgy gondolja, hogy visszaadja, csak ő mivel sérült, brutálisan adhatja vissza eszközökkel. És ez nagyon ijesztő. Amúgy én is jártam egy enyhén autista sráccal középsuliban egy osztályba, de ő a békésebb természet volt. Akiben tudjuk, hogy nem fog minket kinyírni. De viszont volt hogy fejét ütötte a szekrénybe, vagy valakire rárúgta az ajtót. De ő magában elvolt.
2016. jún. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van kedvenc tanárod, akivel jó a viszonyotok és tanít titeket? Esetleg tőle megkérdezhetnéd, hogy mi van szerinte a sráccal, azért a tanári kar csak tud valamit róla meg a hátteréről. Amúgy meg az jó, ha kedves vagy hozzá. De semmiképp se piszkáljátok.
2016. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg azért az is érdekes, hogy a tanár ordibál vele, pedig gondolhatná, hogy nem rosszaságból csinálja, amit csinál.
2016. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jó az idézős rész tényleg poén:D de valahogy így sikerült.

Amúgy nem vagyunk egy idióta osztály, szerintem még rendesek is vagyunk vele de ő valahogy nem nagyon közeledik. Próbáltuk mi megismerni 8 év alatt de ahogy írtam is csak most tudtunk normálisabban beszélni de ez sem az igazi. Meg volt mikor megkérdeztem tőle hogy hogy van meg tényleg csak beszélgetni akartam vele, nézett egy ideig majd elment mellettem. Sose köszön. Elméletileg az ofőnk látta a szüleit a "közülünk" pedig a gyerekekre és annak szüleire vonatkozik mert szülőire nem de fogadóórára járnak néha. Az ofőnkkel még nem volt időnk beszélni erről.

És nem is mi hanem az évfolyamtársaink verték meg elméletileg de ezt is a tesi órákról tudtuk meg.

2016. jún. 8. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!