Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy iskolában és...

Normális, hogy iskolában és otthon máshogy viselkedek?

Figyelt kérdés

Ameddig suliban nagy a szám, mármint sokat beszélek, szoktam csúnyán beszélni, közvetlen vagyok, olyan nyitott, közvetlen, nagyszájú stílusom van....

Addig otthon nem beszélek csúnyán, nem vagyok ennyire nagyszájú, otthon inkább nyugodtabb vagyok.

Anyukám mondta hogy amikor a barátaimmal találkozok, teljesen kifordulok magamból, mármint számára.

Túlzott, vagy lehet hogy igaza van?

Pedig csak annyi, hogy mivel iskolában ott vannak a barátok, ott velük felszabadultabban, nyitottabban beszélgetek, sokkal őszintébben, mindent kimondok szinte amit gondolok.

Otthon pedig másképp.


2016. ápr. 15. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez tök normális, nyugi:)
2016. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, én is ilyen voltam iskolás koromban! Nincs semmi gond ezzel :)
2016. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyi az egész hogy te akarsz lenni a vagány gyerek aki csúnyán beszél
2016. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Lehet van benne valami. De ez igazából az iskolai környezetemtől is függ valamennyire, kikkel, milyen emberekkel vagyok körülvéve.

Megpróbálok leszokni a csúnya beszédről és a "vagánykodásról". :)

2016. ápr. 16. 00:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond.

A gond az, hogy csunyan beszelsz. Ha van egy kis eszed, probalj meg leszokni rola.

2016. ápr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

különböző "szerepeket" veszünk fel az egyes szociális közegekben


alapvető szociológiai tétel :D

2016. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 duduca válasza:
Én is teljesen így vagyok vele, nyugi :D
2016. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezzel más is így van, otthon a kis nyugalmi zónádba el vagy magadba, de általába ha emberek közé lép az ember akarva akaratlanul felvesz egy állarcot vagy egy más stílust mert sajnos muszáj, aki csöndes és gyenge azt mégjobban kikészítik, de aki azt mutatja h életre való és erős azt nem piszkálják és kedvelik is:)
2016. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!