Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez az érzés? Van erre...

Mi ez az érzés? Van erre definíció, vagy konkrét név? (lent)

Figyelt kérdés
Ezt az esetet csak példaként hozom fel. Ma egy autót vezettem... konkrétan nem az enyém, egy családtagomé. Sajnálatos mód bekövetkezett az egyik legnagyobb félelmem, és megtörtem akaratom ellenére a járművet nem kicsit. Mikor megtörtént a baj, és realizálódott bennem, elfogott egy nagyon rossz és kellemetlen érzés. Még mindig kísért azellenében, hogy a tulaja és a többi családtagom is nagyon kedves volt velem, elmagyarázták, hogy a lényeg az, hogy bajom nem esett, a kocsit meg majd közösen megoldjuk. De valamiért az érzés nem múlik, nagyon nyomasztó, zavaró, már-már idegesítő érzés, ilyet nagyon még nem éreztem. Nem ijedtem meg, csak a kocsit sajnáltam. 21F Válaszotokat előre is köszönöm.
2016. jún. 9. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bűntudat
2016. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem arra számítottál hogy megdorgálnak..

és túl jól esett hogy ilyen megértőek., mert ez bárkivel megeshet. Lelkiismeret furdalásod van ennyi.

De örülj neki hogy ilyen családod van :-) és ne legyenek rossz érzéseid.

Egyébként az életed és az egészséged többet ér mint az autó,

ők is így gondolják és inkább annak örülnek hogy nem lett semmi bajod! :-)

2016. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21 év alatt még nem volt lelkiismeret furdalásod? Te most vagy nagyon jó ember vagy, vagy nagyon lelkiismeretlen.
2016. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!