Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Felvett egy srác myvipről. Azt mondta nagyon szép, csinos vagyok stb. Tök jól elbeszélgettünk. Nekem is tetszik ő. Említette,hogy szeretne velem találkozni, és lejön hozzám jövőhéten valamikor. Viszont nem merek vele találkozni.. Mi van ha élőben nem is tetszek neki?Vagy akkor már nem is leszek neki szimpatikus.. :(

Szerintetek?


2010. ápr. 12. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában az emberek normálisabbak élőbe mint msn-enen és szebbek is.. :)

Bár van olyan aki agyonretusálja a képeit na meg éppen egy jól elkapott képet csinál, amin szépnek tűnik, vagy meg nagyobbítja a melleit stb. photoshoppal..

ezek az emberek is látják,hogy valójában ezek nem ők.. ha te is ezek közé tartozol.. akkor ez van..

2010. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az a legkevesebb probléma, hogy tetszetek-e egymásnak.

Kicsit kellene még ismerkedni, vagy úgy intézni, hogy ne kettesben találkozz vele, inkább társaságban. Vagy legalább valaki még legyen ott.

2010. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végül is, ha egy pedofil nekrofil állat, akkor csak meggyilkol és utána erőszakol meg. Szerintem nincs félni valód, nyugodtan találkozz vele!

Szerintem ez a legnagyobb hülyeség. Ki tudja milyen elmebetegek járkálnak, ki tudja milyen elmebeteg ő?! A legnormálisabb kinézetű, gondolkodású emberekről derül ki, hogy többszörös gyilkos. Az még oké, ha a szomszéd faluba lakik vagy ilyesmi..

De ebből lesüt hogy vagy 150 kilóméterre lakik tőled! És ha nem is a legrosszabbat feltételezem. Mi van ha csak megakar kurrantani?! Egy éjszakás kaland egy olyan emberrel, aki bármilyen nemi betegséget hordozva nem kell rögtön az AIDS-re gondolni ott a Syphilis!

Nem jó ilyesmivel játszani.. Én nem tenném.. Főleg Myvip..

2010. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15:54

Ez egy baromság, pont fordítva van, az emberek msn-en merik csak kimondani amit igazából gondolnak, élőben pedig félnek.

2010. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan találkozz vele :) ha élőben is szimpatikusak vagytok egymásnak akkor abból csak jó jöhet ki :)

ha meg esetleg nem, akkor lesz egy jó haverod :)

2010. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régen néztem fel ide, de utólag is köszi. :) Amúgy találkoztunk és minden jól sült el. Jelenleg 8hónaposak leszünk.. :)
2011. jún. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!